اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

پیام تبریک فرماندار اشکذر بمناسبت آغاز هفته تعاون منتشر

شناسه خبر : 94009 | تاریخ انتشار : : 15 شهریور 1399 - 7:01 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی ‌هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی هفته تعاون را به تلاشگران عرصه تعاون تبریک گفت. متن پیام فرماندار اشکذر به شرح ذیل می باشد: وتعاونوا علی البر و التقوی هفته تعاون فرصتی مغتنم برای شناساندن توانمندی‎ها و پتانسیل‌های حوزه تعاون و خرد جمعی است؛ آن هنگام که اهداف و […]

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی ‌هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی هفته تعاون را به تلاشگران عرصه تعاون تبریک گفت.

متن پیام فرماندار اشکذر به شرح ذیل می باشد:

وتعاونوا علی البر و التقوی

هفته تعاون فرصتی مغتنم برای شناساندن توانمندی‎ها و پتانسیل‌های حوزه تعاون و خرد جمعی است؛ آن هنگام که اهداف و منافع گروهی بر منافع شخصی ارجحیت می‌یابد و خرد جمعی بر خرد فردی غالب می‌گردد و تشکیل اتاق فکر آرمانی می‌شود که حرکت بسوی اهداف بلند و آینده‌ای مطمئن را بدنبال خواهد داشت.

بی تردید توسعه و پیشرفت بیشتر کشور در گرو تقویت روحیه همکاری، مشارکت و همدلی در افراد و نقش‌آفرینی تلاشگران عرصه تعاون و بنگاه‌های اقتصادی مانند شرکت‌های تعاونی در بخش‌های مختلف است و اینجاست که نقش شرکت‌های تعاونی در تحقق شعار سال جاری “جهش تولید” مدنظر مقام معظم رهبری پررنگ‌تر می‌شود.

ضمن تشکر و قدردانی صمیمانه از زحمات همه تعاون‌گران، فرارسیدن هفته تعاون را به تلاشگران عرصه تعاون در شهرستان اشکذر تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند متعال موفقیت و سعادت این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/y0w3i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124