• کد خبر: 79504
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 21 بهمن 1397 - 11:05
  با حضور استاندار یزد؛
  همزمان با ششمین روز از ایام الله مبارک دهه فجر، 26 پروژه مخابراتی و همراه اول شهرستان تفت با حضور طالبی استاندار یزد، دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان تفت، زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد و جمعی از مسئولان و مدیران محلی و استان در مرکز مخابراتی امام حسین(ع) این شهرستان به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد- در ابتدای این مراسم دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات 40 ساله مخابرات به مردم استان افزود : در این آیین فرصت را غنیمت شمرده و از تلاش مدیران و مجموعه مخابرات که در افتتاح این پروژه ها نقش بسزایی داشتند قدردانی می کنم.

  در ادامه طالبی استاندار یزد ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به حاضران اظهار داشت:امروزه بحث مخابرات و زیرساخت های مخابراتی یکی از شاخص های اصلی در سطح دنیا محسوب می شود و مخابرات منطقه یزد با کمک و همکاری نیروهای متخصص و کارآمد جز استان های برتر در زمینه های خدمت رسانی به مشترکین می باشد.

  وی در ادامه سخنانش بر ضرورت پوشش تلفن همراه در کل استان تاکید و ضمن اظهار امیدواری در مورد ادامه روند مطلوب فعالیت های مخابراتی آن را عاملی برای توسعه و پیشرفت استان دانست.

  در این مراسم همچنین زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد، گزارش مبسوطی از عملکرد مخابرات شهرستان تفت و پروژه های در دست افتتاح این  شهرستان پرداخت و افزود: 26 پروژه مخابراتی وهمراه اول در شهرستان تفت با سرمایه گذاری بالغ بر 59 میلیارد 245 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

  وی اظهار داشت : شهرستان تفت در زمینه ضریب نفوذ تلفن ثابت ، تلفن همراه و تلفن ثابت روستایی در سطح استان یزد رتبه نخست را دارد.

  در این آیین افزایش تکنولوژی 3G، ، ارتقا تکنولوژی سایت هایGSM  روستایی یزد به شبکه همراه پروژه های مهم مورد بهره برداری بود که افتتاح گردید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UJX2L

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *