اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
طرح ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو

پروژه برق رسانی به شش روستا در پویش هر هفته “الف ب ایران” افتتاح شد.

شناسه خبر : 96225 | تاریخ انتشار : : 30 دی 1399 - 15:08 | ارسال توسط :

باحضور استاندار و مدیران صنعت برق استان یزد؛ پروژه برق رسانی به شش روستا در پویش هر هفته الف ب ایران از طریق ارتباط تصویری با وزیر نیرو افتتاح شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد؛  مهندس آرش نواب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در حاشیه برگزاری آیین افتتاح پروژه های صنعت برق و برق رسانی به شش روستا گفت: در مجموع این طرح‌ها ۱۳۸خانوار روستاهای دشت مهر آباد ابرکوه ، هوش شهرستان تفت، امام موسی صدر و حسین آباد خاتم، سرچشمه طزنج مهریز و حسین آباد کروغلی نیر از نعمت برق برخوردار شدند.

وی اضافه کرد: ۳.۱ کیلومتر شبکه فشار ضعیف ۵‌.۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۷ دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۴۲۵ کیلوولت امپر با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال از محل عوارض برق برای این طرح ها احداث شده است.

این مسئول یادآور شد: در حال حاضر ۹۸۹ در استان وجود دارد که از این تعداد ۹۳۸ روستا از نعمت برق برخوردار و این در حالی است که همه روستاهای بالای ۱۰ خانوار از نعمت برق برخوردارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ذکر کرد : در جزیان پویش “هر هفته الف ب ایران” ۱۵ روستا از سال گذشته با هزینه ۳۰ میلیارد ریال با هزینه ۴۰۰ میلیارد ریال از نعمت برق برخوردار شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xfa5c

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec