• کد خبر: 43176
   منتشر کننده: سیدابوالفضل دهقانی
    تاریخ انتشار: یکشنبه 8 شهریور 1394 - 09:23
  استاندار یزد:
  استاندار یزد گفت: در صورتی که گزارش عملکرد مسوولان در هفته دولت با پرسشگری مردم همراه باشد جامعه رو به رشد و تعالی می رود.

  81739538-70129108

   

  به گزارش اشکذرنیوز به نقل از ایرنا،سیدمحمد میرمحمدی در نشست شورای اداری استان افزود: دولت تدبیر و امید روی تعامل و ایجاد روحیه پرسشگری در مردم تمرکز کرده است.
  وی ادامه داد: هفته دولت فقط زمانی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر نیست بلکه عرصه گسترده درس، بحث و گفت و گو برای عمل به وظایف سنگین مسوولان در قبال مردم محسوب می شود.
  وی تصریح کرد: باید در خدمت کردن و انجام تعهدات پذیرفته شده به گونه ای عمل کنیم که رضایت پروردگار و آرامش و امید مردم محقق شود.
  بلندپایه ترین مقام اجرایی استان گفت: مردم نیز باید در هفته دولت روحیه پرسشگری را در خود افزایش دهند تا اسباب همفکری و هم اندیشی فراهم شود.
  میرمحمدی همچنین با بیان اینکه اتحاد و همبستگی سبب قدرتزایی می شود، افزود: شاید دیدگاه های سیاسی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر متفاوت باشد اما همه در راستای خدمت به استان و مردم همدل هستند.
  در این نشست «محمدرضا تابش» نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، نیز حل و فصل مشکل هسته ای و ایجاد ثبات در عرصه اقتصاد کشور را 2 دستاورد بسیار مهم دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
  تابش با تاکید بر اینکه مدیران استان نباید فقط به اعتبارات ملی دولتی توجه داشته باشند، افزود: مدیران باید در راستای جذب اعتبارات متمرکز تلاش کنند.
  وی همچنین با بیان اینکه تمام فعالیت ها باید مبتنی بر اراده و رای مردم باشد، گفت: دولتمردان کشور مسوولند در راستای ارزش ها و باورهای شهدا و امام خمینی (ره) تلاش کنند.
  در نشست شورای اداری استان یزد از استاد «محمود رهبران» که چندی پیش رتبه دوم مسابقات خوشنویسی جهان اسلام در جشنواره بین المللی الجزایر را به خود اختصاص داد، با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.
  در نشست یاد شده مدیران دستگاه ها و ادارات مختلف استان یزد حضور داشتند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Stals

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *