اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پرداخت تسهيلات 150 میلیون ريالي به روستانشينان بخش خضرآباد

شناسه خبر : 44985 | تاریخ انتشار : : 22 مهر 1394 - 15:30 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، طرح هادي در تمام روستاهاي بالاي 20 خانوار در بخش خضرآباد در سال جاري تهيه و  عملیات اجرايي آن در سال آينده آغاز می شود. مدير بنياد مسکن انقلاب اسلامي اشکذر در سفر خود به بخش خضرآباد از اجراي طرح هادي در روستاي هامانه از توابع بخش خضرآباد […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، طرح هادي در تمام روستاهاي بالاي 20 خانوار در بخش خضرآباد در سال جاري تهيه و  عملیات اجرايي آن در سال آينده آغاز می شود.

مدير بنياد مسکن انقلاب اسلامي اشکذر در سفر خود به بخش خضرآباد از اجراي طرح هادي در روستاي هامانه از توابع بخش خضرآباد بازديد کرد.
صراف در این بازديد با تبریک روز روستا به روستاييان بخش خضرآباد و شوراهاي اسلامي اين منطقه گفت اجراي طرح هادي در روستاي هامانه در حال انجام است و در سال آینده نيز در روستاهاي کافي آباد و اتابک ادامه خواهيم داد.

وي در ادامه گفت: در سال جاري تمام روستاهاي بالاي 20 خانوار در بخش خضرآباد طرح هادي آن‌ها تهیه می‌شود و در سال آينده عمليات اجرايي آن‌ها نيز آغاز خواهد شد.
مدير بنیاد مسکن اشکذر از پرداخت تسهيلات به هر واحد مسکوني 150 میلیون ريال خبر داد و گفت: اين تسهيلات در راستاي مقاوم‌سازی منازل مسکوني به روستاييان پرداخت می‌شود
صراف احياي بافت سنتي روستا به‌صورت سنگ‌فرش، اجراي پادامني، کاه‌گل و سیم کاه‌گل را از خصوصيات اجراي طرح هادي در بخش خضرآباد بيان کرد که بافت خود روستا نیز حفظ می‌شود.

bonyademaskan075007-35-323 bonyademaskan075007-35-324 bonyademaskan075007-35-325

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lnCkB
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124