اشکذر خبر


پایان عملیات تعریض زیرسازی و آسفالت جاده حادثه خیز یزد خضرآباد تا پایان سال جاری

شناسه خبر : 111676 | تاریخ انتشار : : ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵ | ارسال توسط :

با تخصیص اعتبار نود میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرستانی عملیات زیرسازی و آسفالت جاده حادثه خیز یزد خضرآباد در حال انجام است.

به گزارش اشکذر خبر؛ فرماندار شهرستان اشکذر در جمع مردم روستاهای مختلف بخش خضرآباد در مسجد امامزاده سیدکافی(ع) گفت: با تخصیص اعتبار نود میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرستانی عملیات زیرسازی و آسفالت جاده حادثه خیز یزد خضرآباد در حال انجام است و امیدواریم با پیگیری های بیشتر تمام اعتبار مورد نیاز از طریق استان تامین و این جاده حادثه خیز که از طرح های سالهای قبل هست تاپایان سال جاری به اتمام برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد.
روح الله ردایی به طرح نیمه تمام آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد هم اشاره کرد و گفت: روند آبرسانی به این روستاها نیز در حال اجرا می باشد و امیدواریم تا پایان سال جاری عملیات آبرسانی به تمام روستاهای منطقه خضرآباد و کزآب به اتمام برسد و مردم این روستاها از داشتن آب آشامیدنی بهره‌مند شوند.
فرماندار شهرستان اشکذر به حوادث اخیر و جنگ ترکیبی بوجود آمده توسط سران استکبار هم اشاره کرد و گفت: ما تنها کشوری هستیم که علاوه بر تحریم ها حتی داروهای بیماری خاص هم تحریم شدیم و این در هیچ کشوری اتفاق نیفتاده است.

وی به خسارات وارد شده به اقتصاد کشور در این دوماه اخیر اشاره کرد و گفت: جنگ ترکیبی علیه مردم ما صورت گرفته است و با حضور مردمی در صحنه‌های سیاسی اجتماعی مانند ۱۳ آبان نقشه های شوم دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Tn8Nz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *