• کد خبر: 79103
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 15 بهمن 1397 - 11:06
  فرماندار اشکذر خبر داد
  فرماندار اشکذر دلیل شکسته شدن خانه‌های مسکن مهر اشکذر از نظر کارشناسی را فروکش کردن ابنیه قدیمی در این منطقه دانست.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ شاه‌حسینی فرماندار اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر با اشاره به بررسی مشکلات مسکن مهر اشکذر، گفت: تغییرات بنا توسط مالکان، عدم آزمایش‌های خاک شناسی قبل از شروع ساخت و ساز و مدفون شدن ابنیه تاریخی در زیر مسکن مهر را از جمله دلایل آسیب رسیدن به ساختمان‌های مسکن مهر خواند.

  شاه حسینی با تاکید بر اینکه یکی از واحدهای مسکن مهر سال پیش از سوی فرمانداری شهرستان اشکذر خریداری شده است، افزود: حفظ جان و وخامت ساختمان مذکور یکی از عمده‌ترین دلایل خرید این واحد مسکونی بوده است.

  فرماندار اشکذر با تأکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین دلایل شکسته شدن ساختمان‌های مسکن مهر اشکذر وجود ابنیه قدیمی در زیر این واحدهای ساختمانی است افزود: براثر نفوذ آب فاضلاب و رسیدن به این ابنیه، موجب نشست زمین و طبیعتاً آسیب رسیدن به ساختمان می‌گردد. وی با اشاره به ارائه طرح تجمیع و انتقال فاضلاب مسکن گفت: طرح انتقال فاضلاب مسکن در راستای جلوگیری از آسیب بیشتر به ساختمان‌ها از سوی کارشناسان مطرح شد و مبلغ ۴ میلیارد ریال بودجه برای آن در نظر گرفته شد که به دلیل مخالفت شهروندان و به‌ویژه اهالی زرین‌شهر اشکذر اجرای این طرح متوقف شد.

  شاه‌حسینی تأکید کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته تعداد ۱۶ قطعه زمین در زرین‌شهر در نظر گرفته‌شده است که آماده واگذاری به مالکان مسکن مهر است که طی چند روز آینده به متقاضیان جابجایی از مسکن مهر واگذار می‌ شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/P7yYZ

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  یک پاسخ به “واگذاری زمین به صاحبان مسکن مهر اشکذر در آینده نزدیک”

  1. علیرضا گفت:

   چرا آقای فرماندار مشکل زمین مسکن مهر روستای ابراهیم آباد را حل نمیکنید مگر روستای ابراهیم آباد با روستاهای هم جوار چه فرقی داره؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *