اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

واگذاری زمین به صاحبان مسکن مهر اشکذر در آینده نزدیک

شناسه خبر : 79103 | تاریخ انتشار : : 15 بهمن 1397 - 11:06 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ شاه‌حسینی فرماندار اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر با اشاره به بررسی مشکلات مسکن مهر اشکذر، گفت: تغییرات بنا توسط مالکان، عدم آزمایش‌های خاک شناسی قبل از شروع ساخت و ساز و مدفون شدن ابنیه تاریخی در زیر مسکن مهر را از جمله دلایل آسیب رسیدن به ساختمان‌های مسکن مهر […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ شاه‌حسینی فرماندار اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر با اشاره به بررسی مشکلات مسکن مهر اشکذر، گفت: تغییرات بنا توسط مالکان، عدم آزمایش‌های خاک شناسی قبل از شروع ساخت و ساز و مدفون شدن ابنیه تاریخی در زیر مسکن مهر را از جمله دلایل آسیب رسیدن به ساختمان‌های مسکن مهر خواند.

شاه حسینی با تاکید بر اینکه یکی از واحدهای مسکن مهر سال پیش از سوی فرمانداری شهرستان اشکذر خریداری شده است، افزود: حفظ جان و وخامت ساختمان مذکور یکی از عمده‌ترین دلایل خرید این واحد مسکونی بوده است.

فرماندار اشکذر با تأکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین دلایل شکسته شدن ساختمان‌های مسکن مهر اشکذر وجود ابنیه قدیمی در زیر این واحدهای ساختمانی است افزود: براثر نفوذ آب فاضلاب و رسیدن به این ابنیه، موجب نشست زمین و طبیعتاً آسیب رسیدن به ساختمان می‌گردد. وی با اشاره به ارائه طرح تجمیع و انتقال فاضلاب مسکن گفت: طرح انتقال فاضلاب مسکن در راستای جلوگیری از آسیب بیشتر به ساختمان‌ها از سوی کارشناسان مطرح شد و مبلغ ۴ میلیارد ریال بودجه برای آن در نظر گرفته شد که به دلیل مخالفت شهروندان و به‌ویژه اهالی زرین‌شهر اشکذر اجرای این طرح متوقف شد.

شاه‌حسینی تأکید کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته تعداد ۱۶ قطعه زمین در زرین‌شهر در نظر گرفته‌شده است که آماده واگذاری به مالکان مسکن مهر است که طی چند روز آینده به متقاضیان جابجایی از مسکن مهر واگذار می‌ شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/P7yYZ
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124