اشکذر خبر

ساختمان درمانگاه بهداری اشکذر هفته سلامت تکمیل می شود

شناسه خبر : 89867 | تاریخ انتشار : : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۵۰ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ سید علی اکبر رضوانی خیر ساخت درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل شهرستان اشکذر از بهره برداری این درمانگاه در هفته اول اردیبهشت ماه سال آینده و هم زمان با هفته سلامت خبر داد. وی که پیش از این از پیشرفت ۹۰ درصدی این درمانگاه خبر داده بود؛ گفت: کلیه امور مربوط […]

به گزارش اشکذر خبر؛ سید علی اکبر رضوانی خیر ساخت درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل شهرستان اشکذر از بهره برداری این درمانگاه در هفته اول اردیبهشت ماه سال آینده و هم زمان با هفته سلامت خبر داد.

وی که پیش از این از پیشرفت ۹۰ درصدی این درمانگاه خبر داده بود؛ گفت: کلیه امور مربوط به داخل ساختمان این درمانگاه به استثنای سیستم گرمایشی، سرمایشی؛ طی مدت زمان کوتاهی تکمیل و جهت بهره برداری تحویل دانشگاه شهید صدوقی استان یزد می‌شود.

در عین حال هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر از نشست سه جانبه فرمانداری این شهرستان، امام جمعه و شورای شهر اشکذر در رابطه با درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل اشکذر خبر داد و بیان داشت: بر اساس این نشست؛ مکاتبه‌ای از سوی فرمانداری شهرستان اشکذر با دانشگاه شهید صدوقی یزد مبنی بر تهیه و نصب دستگاه چیلر این درمانگاه؛ انجام می شود.

وی به موضوع مکاتبه فرمانداری شهرستان اشکذر با دانشگاه شهید صدوقی یزد اشاره کرد و افزود: درخواست آماده سازی و نصب دستگاه گرمایشی، سرمایشی درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل اشکذر جهت بهره‌برداری از این درمانگاه در هفته سلامت؛ موضوع این مکاتبه خواهد بود.

هادی‌نسب با اشاره به شیوع کرونا ویروس و لزوم رعایت فاصله بین شهروندان و همچنین کمبود فضای فعلی بهداری و درمانگاه شهرستان اشکذر تاکید کرد: در همین راستا و با بررسی های مختلف به این نتیجه رسیدیم؛ تا با تهیه کانکس با ظرفیت دو اتاق و قرار دادن آن در محوطه بهداری و انتقال موقتی و ارائه بخشی از خدمات این بهداری در داخل این کانکس؛ فضای نسبتا مناسبی را برای کادر درمانی، بیماران و خدمات رسانی این درمانگاه مهیا کنیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sbT8A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *