اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

هر جا نظام به کمک نیاز دارد جامعه اصناف و بازاریان پیشقدم هستند

شناسه خبر : 30947 | تاریخ انتشار : : 04 شهریور 1393 - 19:32 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، حجت الاسلام دهقان صبح امروز در اولین یادواره شهدای اصناف شهرستان اشکذر ضمن گرامیداشت هفته دولت و عرض تسلیت به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر؛ حیات جامعه را در گرو حفظ دین دانست و بر پاسداری از دین به قیمت از جان گذشتگی تأکید کرد […]

یادواره شهدای اصناف

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، حجت الاسلام دهقان صبح امروز در اولین یادواره شهدای اصناف شهرستان اشکذر ضمن گرامیداشت هفته دولت و عرض تسلیت به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر؛ حیات جامعه را در گرو حفظ دین دانست و بر پاسداری از دین به قیمت از جان گذشتگی تأکید کرد و اظهار داشت: امروز جوانمردی در حفظ دین است.

وی اصطلاح جوانمرد را به شخصی نسبت داد که در حراست و پاسداری از دین خود، از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

حجت الاسلام دهقان با بیان اینکه پاسداری از دین اسلام به عنوان یک اصل در جامعه اسلامی تاکید شده است، تصریح کرد: پاسداری امام حسین (ع) از دین اسلام، وسیله و امکان بقاء دین پیامبر خدا (ص) را فراهم کرد و امروز پاسداری از دین بر عهده همه ماست .

وی  با اشاره به اهمیت نقش مجموعه اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس گفت: هر جا نظام به کمک نیاز دارد جامعه اصناف و بازاریان پیشقدم هستند و در امور فرهنگی نیز کارهای بسیاری انجام دادند.

دهقان شرکت مستقیم در مبارزات علیه استبداد و استعمار، راه اندازی تشکل های سیاسی همانند انجمن های اسلامی، شرکت کردن در تظاهرات و اجتماعات خیابانی، تعطیل کردن بازار و کسب و کار جهت مبارزه عملی با رژیم پهلوی را از جمله اقدامات بازاریان و اصناف در حمایت از انقلاب ذکر کرد.

وی به اهمیت نمازدر بین بازاریان و اصناف اشاره واظهارداشت: رسیدن به خواسته های مادی و معنوی نتیجه و اثر خواندن نماز اول وقت و جماعت است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Ok46F

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124