اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نیکوکاران اشکذری در سال جاری بیش از یک میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند

شناسه خبر : 27830 | تاریخ انتشار : : 24 بهمن 1392 - 13:00 | ارسال توسط :

 به گزارش اشکذر نیوز، “یدا… مروتی” با بیان این مطلب افزود: طرح جمع‌آوری صدقات یکی از عمده طرح‌های اجرایی توسط کمیته امداد است تأثیر بسزایی در کاهش فقر و کمک به اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه داشته است. وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 6 هزار صندوق صدقه در شهرستان […]

 به گزارش اشکذر نیوز، “یدا… مروتی” با بیان این مطلب افزود: طرح جمع‌آوری صدقات یکی از عمده طرح‌های اجرایی توسط کمیته امداد است تأثیر بسزایی در کاهش فقر و کمک به اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه داشته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 6 هزار صندوق صدقه در شهرستان اشکذر نصب و توزیع شده است، اضافه کرد: صندو‌ق‌هایی که در شهرستان وجود دارد، شامل صندوق‌های کوچک خانگی، صندوق‌های متوسط موجود در ادارات و صندوق‌های بزرگ تعبیه شده در معابر و میادین است.

مروتی با بیان اینکه مردم نیکوکار شهرستان اشکذر از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند، اضافه کرد: این میزان صدقات جمع اوری شده در امور معیشتی، درمانی، مسکن و غیرو برای نیازمندان هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر با اشاره به طرح های مشارکتی این نهاد اظهار داشت: طرح احسان دانش آموز، تاج گل، احسان زائر، صدقه و اکرام ایتام از جمله این طرح هاست.

منبع: روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره)استان يزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8S7RT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124