اشکذر خبر


نماینده یزد و اشکذر با شهروندان بخش خضرآباد دیدار کرد

شناسه خبر : 102850 | تاریخ انتشار : : ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸ | ارسال توسط :

نماینده یزد و اشکذر به همراه فرماندار شهرستان اشکذر با شهروندان بخش خضرآباد دیدار کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات شهروندان این بخش از شهرستان اشکذر قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمدصالح جوکار جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به اتفاق هادی نسب فرماندار اشکذر و چندتن از مدیران کل ادارات استان یزد و نیز مدیران شهرستان اشکذر در دیدار چهره به چهره با مردم روستاهای بخش خضرآباد مشکلات و مطالبات مردم این بخش را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

جوکار در یک روز کاری و بازدید میدانی با حضور درجمع اهالی روستاهای هامانه، کذاب، کافی آباد، بامکان، اتابک، طاحونه، مزرعه میان، بوز و شهر خضرآباد از نزدیک به پای درد و دل مردم این روستاها نشست.

حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد و اعضای شوراهای اسلامی و اهالی این روستاها مشکلات خود را به اطلاع نماینده خود در مجلس شورای اسلامی رساندند و خواستار رفع آنها شدند.

بر این اساس؛ تعریض زیر سازی وآسفالت جاده یزد خضرآباد به کزآب، آبرسانی به روستاهای دهستان کزآب، تخصیص اعتبار برای احیا ومرمت قنوات روستاها، جلوگیری از واگذاری مجوز معادن جدید و جلوگیری از ادامه فعالیت انفجار معادن که موجب غرق شدن آب کشاورزی روستاهای این منطقه می شود، واگذاری زمین برای احداث کارگاهای تولیدی و مسکن جوانان و بهسازی راه های بین روستایی از جمله این مشکلات مطرح شده در این بازدید بود

جوکار در این دیدارها پیگیری رفع مشکلات مردم را از اولویت های کاری خود عنوان کرد و گفت: تلاش داریم در این ملاقات ها در جریان مشکلات و مسائل مردم قرار بگیریم تا بتوانیم در رفع آنها قدم برداریم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VLxzC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *