اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

نماینده محترم ، از خواب بیدار شوید؛ مردم دارند خفه می شوند!

شناسه خبر : 63857 | تاریخ انتشار : : 23 اردیبهشت 1396 - 14:10 | ارسال توسط :

اشکذر خبر به نقل از آوای اشکذر: خدمت جناب آقای سید ابوالفضل موسوی نماینده محترم شهرستان های اشکذر و یزد در مجلس شورای اسلامی؛  بعداز سلام و عرض ادب ؛ من درست و دقیق نمی دانم بعداز جلسات تبلیغات انتخاباتی که برای معرفی خود  و جذب رأی مردم   به اشکذر تشریف آوردید دراین مدت یک […]

اشکذر خبر به نقل از آوای اشکذر: خدمت جناب آقای سید ابوالفضل موسوی نماینده محترم شهرستان های اشکذر و یزد در مجلس شورای اسلامی؛  بعداز سلام و عرض ادب ؛ من درست و دقیق نمی دانم بعداز جلسات تبلیغات انتخاباتی که برای معرفی خود  و جذب رأی مردم   به اشکذر تشریف آوردید دراین مدت یک سال و چند ماه که از دوره نمایند گی تان گذشته؛ آیا دیگر با مردم اشکذر ملاقات داشته اید یا نه؟

آیا در این مدت در  جلسه ای  با حضور کسانی که به شما رأی داده اند شرکت داشته اید که  از  مشکلات شان با خبر شوید یا نه؛  و نمی دانم شما نماینده ای در محل دارید که از مشکلات و خبرهای حوزه انتخابیه تان به شما گزارش بدهد  یا نه؟

ولی می دانم در میان مشکلات  متعدد ؛ ناله و فریاد مردم از آلودگی هوا و احداث فولاد یزد 1 به آسمان رسیده ولی به گوش شما و مسوولان نمی دانم.  شاید بد نباشد قبل از تشریف فرمایی تان برای انتخابات دوره بعد، هم اکنون سری به اشکذر بزنید و احوالی از مردم بپرسید و ازکسانی که از آلودگی هوا به  بیمارهای تنفسی  و سرطانی مبتلا شده‌اند عیادتی بعمل آورید و شاهد باشید بعضی از زنانی که یکی از بستگان خود را بر اثر سرطان از دست داده اند .

وقتی به هوای غباری و آلوده  در افق نگاه می کنند و نگاه شان را به روی بچه هایشان بر می گردانند  و بچه های  معصوم خود را در چنگال غول بی رحم آلودگی می بینند  چگونه اشک از گوشه چشمانشان جاری می شود وقتی نیستید ؛ چگونه ببینید ؛ وقتی نمی بینید و خبر ندارید چه اقدامی بکنید؟ و چه چیز را پیگیری کنید؟
و واعجبا و وااسفا اگر پیگیر باشید اما نه برای جلوگیری از پروژه جدید بلکه برای احداث !
جناب آقای نماینده  لطف کنید اگر احیانا فرصت کردید سری به ما بزنید دعا گویتان خواهیم شد
حتما شنیده اید  احوالپرسی از کسی که هیچ کس ندارد ثواب دارد؛ اگر به خاطر ثواب آخرتش هم شده یادی از ما بکنید خوشحال می شویم
اگر فرصت آمدن نداشتید جوابی به  این رنج نامه بدهید تا حداقل مردم با دیدن و خواندن آن چشم شان روشن شود
مائیم و نوای بینوایی
بسم لله اگر حریف مایی والسلام
با امتنان. مدیر مسئول ماهنامه آوای اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BWDOE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124