اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نمایشگاه عکس مهدی دهقان اشکذری در گالری هنرهای معاصر

شناسه خبر : 35943 | تاریخ انتشار : : 26 دی 1393 - 15:48 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، 22 قطعه عکس مهدی دهقانی با موضوع آزاد درگالری هنرهای معاصر یزد به نمایش عموم درخواهد آمد. این نمایشگاه با عنوان «هستی و نیستی» 2 بهمن ماه با حضور محمدصالح جوکار نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، احمد زارع پور اشکذری رئیس شورای اسلامی استان، جمعی […]

به گزارش اشکذر نیوز، 22 قطعه عکس مهدی دهقانی با موضوع آزاد درگالری هنرهای معاصر یزد به نمایش عموم درخواهد آمد.
این نمایشگاه با عنوان «هستی و نیستی» 2 بهمن ماه با حضور محمدصالح جوکار نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، احمد زارع پور اشکذری رئیس شورای اسلامی استان، جمعی از هنرمندان و مسئولین استان و شهرستان اشکذر در گالری هنرهای معاصر یزد گشایش خواهد یافت.

 

مهدی دهقانی اشکذری

مهدی دهقانی، در گفتگو با نشریه روزنه با اعلام این خبر گفت: کلیه عواید حاصل از این نمایشگاه به نفع کودکان سرطانی به موسسه خیریه محمد رسول ا… (محک یزد، اولین و تنها موسسه حمایت از کودکان سرطانی) اهدا می گردد. دهقانی افزود: نمایشگاه عکس «هستی و نیستی» بهانه ای است برای گرد هم آمدن همه کسانی که می خواهند گره ای بگشایند و شادی را هدیه کنند به کودکانی که در خزان بیماریشان امید شکفتن شکوفه های بهاری زندگی را دارند.

مهدی دهقانی اشکذری

وی هم چنین از همکاری دکتر عبقری مدیر عامل موسسه محک، لابراتوار ایساتیس یزد، درخشن مدیریت گالری هنرهای معاصر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، هادی ملانوری سرپرست اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر، محمد کاظم غلامزاده  طراح پوستر  و مرتضی عطری سفیر موسسه محک در برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد.

 

گفتنی است نمایشگاه این هنرمند از پنج شنبه 2 الی 7 بهمن ماه همه روزه عصرها از ساعت 17 الی21 پذیرای هنردوستان می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bkhRq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec