اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نصب دوربین‌های نظارت و کنترل سرعت در تقاطع‌های اصلی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 53136 | تاریخ انتشار : : 18 خرداد 1395 - 22:39 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، جلسه شورای ترافیک شهرستان اشکذر باهدف اتخاذ تصمیمات مناسب برای رفع مشکلات و گره‌های ترافیکی و نیز بررسی مصوبات جلسه گذشته این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.  فرماندار اشکذر در این جلسه بر نقش فرهنگ و آموزش در کاهش بار ترافیکی تأکید کرد و گفت: بی‌گمان آموزش صحیح در کنار اقدامات […]

به گزارش اشکذر خبر، جلسه شورای ترافیک شهرستان اشکذر باهدف اتخاذ تصمیمات مناسب برای رفع مشکلات و گره‌های ترافیکی و نیز بررسی مصوبات جلسه گذشته این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

 فرماندار اشکذر در این جلسه بر نقش فرهنگ و آموزش در کاهش بار ترافیکی تأکید کرد و گفت: بی‌گمان آموزش صحیح در کنار اقدامات فرهنگی می‌تواند رعایت قوانین از سوی مردم را سرعت بخشد.

 “محمدعلی شاه‌حسینی “بابیان این‌که استفاده از ابرازهای نوین در رعایت کردن قوانين راهنمايي رانندگي مؤثر است اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام‌شده به‌زودی دوربین‌های نظارت و کنترل سرعت در تقاطع‌های اصلی سطح شهرستان نصب خواهد شد.

 وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مشکلات‌های ترافیکی در جاده سنتو نیز اشاره کرد و از اتمام مهلت مغازه‌داران فاقد پروانه و مجوز تا پایان ماه مبارک رمضان در این مسیر خبر داد و ابراز امیدواری کرد با افزایش پهنای این جاده شاهد تردد روان اتومبیل‌ها در این مسیر باشیم.

 در ادامه این جلسه اعضا ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل در خصوص ایجاد جاده سلامت و اختصاص مسیر تردد دوچرخه در شهر خضرآباد و نیز فنی و قانونی شدن دسترسی کاربری‌های مجاز در جاده منتهی به بخش خضرآباد تصمیمات لازم را اتخاذ کردند.

“فرمانداری شهرستان اشکذر”

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rsOg8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124