اشکذر خبر

نشست کمیته بانوان شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 61198 | تاریخ انتشار : : ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی در این نشست اظهار داشت : آموزش یک ابزار مناسب جهت کاهش آسیبهای اجتماعی است که دستگاه های متولی در این امر باید این مهم را مورد توجه قرار داده و اقدام لازم انجام دهند. وی ضمن اشاره بر تاثیر گذاری فضای مجازی بر فضای حقیقی […]

به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی در این نشست اظهار داشت : آموزش یک ابزار مناسب جهت کاهش آسیبهای اجتماعی است که دستگاه های متولی در این امر باید این مهم را مورد توجه قرار داده و اقدام لازم انجام دهند.

وی ضمن اشاره بر تاثیر گذاری فضای مجازی بر فضای حقیقی و آسیبها و مشکلاتی اجتماعی ناشی از آن آموزش را گامی موثر در این راستا عنوان کرد و از دستگاه های متولی در امر آموزش خواست تا آموزش های لازم در زمینه های مختلف دینی و اجتماعی به جامعه هدف خود ارائه دهند.

فرماندار اشکذر ضمن بیان اینکه برنامه ها اجرایی در این ایام متناسب با ولادت  حضرت فاطمه ( س ) و گرامی داشت مقام زن و مادرصورت گیرد، تاکید نمود: دستگاه ها در برنامه ریز های خود باید عنصر خلاقیت ، شادابی و آرامش را ملاک قرار داده و برنامه های خود را بر آن اساس تنظیم نمایند.
وی  با اشاره به برخی توانمندی های بانوان شهرستان در زمینه های مختلف تصریح نمود: می توان زمینه لازم جهت عرضه و فروش محصولات خانگی در پارک بانوان شهرستان با حمایت های لازم از سوی فرمانداری فراهم نمود که نیازبه همکاری و تعامل مردم و سایر دستگاه ها است .

شاه حسینی با اشاره به استقبال باشکوه مردم این شهرستان از جشنواره بادبادک ها  که در ایام دهه فجر برگزار شد ، برپایی برنامه های شاد را مورد نیاز مردم دانست و خاطر نشان کرد: برگزاری برنامه های شاد با در نظر گرفتن حریم ها و شئونات اسلامی عنصری مهم در راستای  افزایش نشاط و شادابی در بین مردم است .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NEKyQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *