اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نشست هم اندیشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با هیأت رئیسه برگزار شد

شناسه خبر : 28297 | تاریخ انتشار : : 15 اسفند 1392 - 15:28 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز،در راستای ارتباطات و تعاملات درون سازمانی که یکی از وظایف روابط عمومی ها می باشد، اولین جلسه هم اندیشی کارکنان با ریاست واحد و اعضای هیأت رئیسه، در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد. دکتر محمود دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از زحمات ترم گذشته […]

هم اندیشی دانشگاه آزاد اشکذر

به گزارش اشکذر نیوز،در راستای ارتباطات و تعاملات درون سازمانی که یکی از وظایف روابط عمومی ها می باشد، اولین جلسه هم اندیشی کارکنان با ریاست واحد و اعضای هیأت رئیسه، در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

دکتر محمود دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از زحمات ترم گذشته همکاران در تمامی حوزه ها تقدیر و تشکر کرد و گفت : امتحانات ترم گذشته و ثبت نام ترم جدید به خوبی انجام شد که از کارکنان حوزه آموزشی و دانشجویی سپاسگزاریم. در ادامه هریک از کارکنان به بیان پیشنهادات و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و ریاست دانشگاه به سؤالات آنان پاسخ گفت . در ادامه این جلسه با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده ای از مسئول نظام وظیفه و فارغ التحصیلان و همچنین اعضای شورای سیاست گذاری جذب دانشجو تقدیر شد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه آزاد اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/10Ru1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124