• کد خبر: 92943
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 مرداد 1399 - 09:01
  در سااروز شهادت امام محمد باقر (ع) به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر؛ نشست هم اندیشی هنرمندان شهرستان اشکذر با امام جمعه اشکذر انجام شد.

  هفتم مرداد ماه ۱۳۹۹ مصادف با شهادت امام باقرالعلوم (ع) منتخب جامعه فرهنگی و هنری شهرستان اشکذر از نویسنده و شاعر تا گروه تئاتر و نمایندگان انجمن های ادبی در یک نشست صمیمی دو ساعته با حجه‌الاسلام محمد رضا طالبیان شاگردی از شاگردان مکتب امام باقر (ع) و امام جمعه اشکذر دیدار و گفتگو کردند.

  در این دیدار که حضور پررنگ نوجوانان و جوانانی که کنار نسل اول هنرمندان قرار گرفته بودند؛ جلوه خاصی به آن داده بود؛ مطالب و دغدغه هنرمندان این شهرستان مطرح شد.

  علی حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر در این رابطه گفت: رسیدگی و پیگیری امور صنفی هنرمندان شهرستان اشکذر در مورد بیمه، کارت هنرمندان و همچنین همکاری با نهادهای فرهنگی برای گرفتن سالن و امکانات برای گروههای هنری خصوصا گروههای نمایشی از جمله مسائل و مشکلاتی بود که در این جلسه صمیمی از سوی هنرمندان این شهرستان مطرح شد.

  وی افزود: ضبط خاطرات شفاهی هنرمندان نسل اول انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف، بررسی و تشکیل جلسات هم اندیشی هنرمندان و نخبگان دینی در راستای ارتقاء پایه های معرفتی و هم چنین انتخاب اولویت های کاری برای انجام فعالیت‌های هنری و ثمربخشی هرچه بیشتر آن از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

  خاطر نشان میگردد؛ مقرر شد در راستای بررسی و ارتقاء جایگاه فعالیت‌های هنری در سطح شهرستان اشکذر برگزاری نشست های صمیمی بین هنرمندان و امام اشکذر به صورت ماهیانه انجام شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Ek9dh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “ نشست صمیمی جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر با امام جمعه اشکذر”

  1. محمد رضا دهقانی گفت:

   درود بر اقای حکیمیان مدیر پر تلاش و فرهنگی شهرستان اشکذر و الهی که خداوند عمر با عزت به امام جمعه اشکذر دهد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *