به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” روز سه شنبه در نشست ستاد تسهيلات اين شهرستان اظهار داشت: نزديكي به مركز استان باعث شده است تا برنامه هاي اين ستاد متناسب با مركز تنظيم و اجرايي گردد. فرماندار اشكذر با تاكيد بر هماهنگي و همكاري اعضاي ستاد تسهيلات نوروزي تصريح كرد: موازي كاري و تداخل […]

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” روز سه شنبه در نشست ستاد تسهيلات اين شهرستان اظهار داشت: نزديكي به مركز استان باعث شده است تا برنامه هاي اين ستاد متناسب با مركز تنظيم و اجرايي گردد.

فرماندار اشكذر با تاكيد بر هماهنگي و همكاري اعضاي ستاد تسهيلات نوروزي تصريح كرد: موازي كاري و تداخل در برنامه ها باعث كاهش كيفيت خدمت رساني به مسافران نوروزي خواهد شد.

وي بر برنامه ريزي مناسب و مطلوب در ايام نوروز براي معرفي كامل و جامع شهرستان تاكيد كرد و گفت: در اين راستا ميراث فرهنگي شهرستان با همكاري شهرداري اشكذر مهمترين نقش را ايفا مي كنند.

شاه حسيني آمادگي كليه ادارات در اين ايام را خواستار شد و تصريح كرد: تامين و تجهيز كمپ مركزي، پخت نان، عدم قطعي آب، برق، گاز و تلفن، تنظيم بازار، آمادگي پزشك و مراكز درماني، اورژانس، اسكان مسافران و … از اولويت هاي اين ستاد در راستاي خدمت به مسافران مي باشد.

رئيس ستاد تسهيلات نوروزي شهرستان روز سوم فروردين را به عنوان روز منتخب شهرستان اشكذر اعلام كرد و گفت: كليه برنامه هاي اجرايي ستاد تسهيلات نوروزي در محل پارك اشكي انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان در پايان تامين و تجهيز پارك اشكي، ساماندهي مطلوب مراكز اسكان مسافران ، اجراي برنامه هاي مختلف فرهنگي، تفريحي و تامين امنيت، ترافيك و مسائل بهداشتي اين پارك توسط دستگاه هاي مرتبط را خواستار شد.

منبع:روابط عمومي فرمانداري اشكذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/RRwKC