اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نا کامی تیم فوتسال شهید کلانتری اشکذر مقابل یادآوران شاهدیه

شناسه خبر : 907 | تاریخ انتشار : : 19 خرداد 1392 - 9:43 | ارسال توسط :

در هفته ای که شاهدیه میزبان لیگ فوتسال استان یزد بود تیم شهید کلانتری اشکذر نتوانست پیروزی های خود را تداوم بخشد و مقابل یادآوران شاهدیه تن به شکست داد.   به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق،هفته سوم از دوردوم لیگ فوتسال استان یزد به میزبانی شاهدیه در سالن آفتاب این شهر […]

در هفته ای که شاهدیه میزبان لیگ فوتسال استان یزد بود تیم شهید کلانتری اشکذر نتوانست پیروزی های خود را تداوم بخشد و مقابل یادآوران شاهدیه تن به شکست داد.

 

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق،هفته سوم از دوردوم لیگ فوتسال استان یزد به میزبانی شاهدیه در سالن آفتاب این شهر برگزار گردید در این هفته شهید کلانتری اشکذر مقابل میزبانش شکست را پذیرفت تا با این شکست به رده دوم جدول سقوط کند.همچنین یادآوران شاهدیه با پیروزی مقابل شهید کلانتری به صدر جدول صعود کرد.هفته چهارم مسابقات به میزبانی ابرکوه برگزار می گردد که در این هفته شهید کلانتری اشکذر مقابل لبنیات اعلاء ابرکوه به میدان می رود.
در پایان هفته سوم یادآوران شاهدیه با ۷ امتیاز در صدر جدول شهید کلانتری اشکذر با ۶ در جایگاه دوم و لبنیات اعلاء ابرکوه با ۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9wnL1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec