اشکذر خبر


نامه دانش آموزان شهرستان اشکذر به والدین و همشهریان گرامی خود

شناسه خبر : 111328 | تاریخ انتشار : : ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۷:۱۸ | ارسال توسط :

با پدر و مادران عزیز خود و به خاطر بزرگمردان کوچک آقا علی اصغر، آقا آرشام، آقا محمدرضا و به خاطر اشک های مظلومانه آرتین به راهپیمایی ۱۳ آبان می آییم.

به گزارش اشکذر خبر؛ بهه مناسبت فرارسیدن سالروز شهید دانش آموز محمد حسین فهمیده و نیز جریان اغتشاش و فتنه که اخیرا بر کشور حاکم شده است؛ تعدادی از دانش آموزان جبهه فرهنگی شهرستان اشکذر طی نامه ای از والدین و همشهریان خود خواستند تا در راهپیمائی سیزده آبان ماه شرکت کنند.

متن نامه دانش آموزان اشکذری به شرح زیر است:

پدر و مادر عزیزم، هم محله ای ها و همشهریان بزرگوارم؛ سلام؛ خدا قوت به شما که با کسب رزق حلال به فکر رشد و پیشرفت ما هستید.

همانطور که همه می دانیم ۱۳ آبان از آنجا که_ روز دانش آموز نام‌گذاری شده است،_ معمولا بیشتر این دانش آموزان هستند که به خیابان می آیند و با شعار مرگ بر آمریکا و استکبار، ظلم های این شیطان پلید را فریاد می زنند.

اما بزرگترهای عزیز ما؛ امسال کاملا فرق می کند؛ از آن جهتی که همه ما خبر داریم آرتین مظلوم پدر، مادر و برادرش را چند روز پیش به دست داعشی های مزدور آمریکا به شهادت رسیده است، علی اصغر دانش آموز پایه دوم و آرشام پایه پنجم دبستان و محمدرضای پایه دهم دبیرستان با خون خود جا پای شهیدان فهمیده و لندی گذاشته اند، عزیزان و بزرگترهای ما شما هم با دانش آموزان در راهپیمایی جمعه ۱۳ آبان که_ از ساعت ۱۰ صبح از میدان بسیج تا مسجدالرضا و سپس شرکت در نمازجمعه_ است شرکت کنید تا ایران قوی خود را به رخ جهانیان بکشانیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sOcHe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *