مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهر ماه ۱۴۰۲دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تمدید شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ مهلت ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۸ شهریور تمدید شد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به عنوان نزدیک ترین واحد دانشگاهی به مرکز استان؛ از سال ۱۳۸۱ تأسیس شده و در حال حاضر دارای رشته های تأسیسات گرایش حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، حسابداری و الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی در مقطع کاردانی(فوق دیپلم) و رشته های مهندسی فناوری مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی، راهنمایی و مشاوره، حسابداری، مهندسی برق قدرت و مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ناپیوسته(فوق دیپلم به لیسانس) است.

از رشته های مقطع کارشناسی پیوسته(دیپلم به لیسانس) واحد اشکذر می توان رشته های روان شناسی، حسابداری، میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و مولکولی را نام برد.

از مهم ترین مزایای تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر؛ به عنوان دانشگاهی مهارت محور و کارآفرین، تشکیل کلاس ها روزهای آخر هفته، پرداخت انواع وام دانشجویی، پرداخت بخشی از شهریه به صورت اقساط، سرویس ایاب و ذهاب از یزد به دانشگاه و بالعکس، آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز و پیشرفته، بهره مندی از اعضای هیأت علمی مجرب و استادان برجسته می باشد. ضمنا فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و بالاتر می توانند در رشته جدید ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن های ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی ۲۲۰ و ۲۰۶ و تلفن همراه ۰۹۹۸۱۵۰۵۹۵۱ تماس بگیرند.

شایان ذکر است؛ شروع کلاس های پذیرفته شدگان این دوره ها مهرماه سال جاری خواهد بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6cmWZ