• کد خبر: 43048
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 3 شهریور 1394 - 19:18
  فرماندار اشکذر در دیدار با اصحاب رسانه گفت:
  فرماندار اشکذر به ایجاد منطقه ویژه غذا و دارو در شهرستان اشکذر اشاره کرد و گفت:با گرفتن مجوز و ایجاد این منطقه شهرستان اشکذر در اینده به قطب غذا و داروی استان یزد تبدیل میشود.

  به گزارش اشکذر نیوز فرماندار اشکذر در نشست خبری که با اصحاب رسانه شهرستان اشکذر داشت ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت به بهره برداری 16 پروژه دولتی و خصوصی در هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: بخشی از این پروژه‌ها در روز گذشته افتتاح شد و مابقی در روز های بعد به بهره برداری می‌رسد که این پروژه‌ها در بخش های جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، برق، بنیاد مسکن، گاز، آب و فاضلاب روستایی، خدمات شهری و دهیاری‌ها می‌باشد.

  “شاه حسینی”به اجرای طرح مدیریت جامع حوزه آبخیز بخش خضرآباد با اعتبارات ملی و جهانی اشاره کرد و ادامه داد: در یک سال گذشته در راستای سند چشم اندازی که برای شهرستان اشکذر ترسیم شده است حرکت کردیم که در مورد استقرار صنایع پاک و غیر آلاینده با صنایع متخلف در چندین مورد برخورد داشتیم.

  وی با اشاره به اینکه اشکذر جزو محدود شهرستان‌هایی است که 90 درصد جمعیت آن از نعمت گاز برخوردار است گفت: 80 درصد برق استان یزد و بزرگ‌ترین کشتارگاه مرغ استان در شهرستان اشکذر استقرار دارد.

  فرماندار اشکذر به رتبه دومی شهرستان اشکذر در زمینه گلخانه داری در سطح استان اشاره کرد و افزود: در همین راستا برای حفظ این رتبه 600 هزار متر مربع گلخانه ایجاد شده است.

  این مقام مسئول به توسعه متوازن شهرستان اشکذر اشاره کرد و گفت: موافقت ایجاد پرورش شترمرغ و پرورش اسب در خضرآباد گرفته شده است و به شدت به دنبال احداث پارک بزرگ شهرستان در شهر خضر آباد هستیم.

  وی تمام هم و غم فرمانداری را ایجاد منطقه ویژه غذا و دارو در شهرستان اشکذر دانست و گفت: با گرفتن مجوز و ایجاد این منطقه شهرستان اشکذر در آینده به قطب غذا و داروی استان یزد تبدیل می‌شود.

  فرماندار اشکذر در پایان به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5EaCA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *