اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

منتخبان شوراهای اسلامی باید از اعتماد مردم در راستای رفع مشکلات آن ها اقدام کنند

شناسه خبر : 64208 | تاریخ انتشار : : 06 خرداد 1396 - 8:38 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر با تبریک به مناسبت فرا رسید ماه مبارک رمضان گفت: عده ای از مردم هستند که ارزش این ماه را نمی دانند و از برکات این ماه شریف محروم هستند و عده ای دیگر از مردم که در این ماه خود را مقید می دانند بر روزه […]

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر با تبریک به مناسبت فرا رسید ماه مبارک رمضان گفت: عده ای از مردم هستند که ارزش این ماه را نمی دانند و از برکات این ماه شریف محروم هستند و عده ای دیگر از مردم که در این ماه خود را مقید می دانند بر روزه گرفتن و ترک کارهایی که با روزه گرفتن سازگار نیست.
حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه خداوند متعال سفره الهی را در این ماه مبارک برای استفاده همه گسترانیده است افزود: آنچه بر سر این سفره قرار دارد و انسان می توانند بهره کامل از آن را ببرد روزه گرفتن،انس با قرآن کریم و بهره گیری از معارف آن و هم چنین دعا و استغفار و راز و نیاز کردن با خداوند متعال است.
امام جمعه اشکذر ضمن تشکر و قدردانی از حضور 83 درصدی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه خاطرنشان کرد: مردم بار دیگر با حضور خود حماسه بزرگی را خلق کردند و برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات خود افزودند.
وی تبلیغات گسترده معاندان و دشمنان نظام اسلامی علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران را برای کم رنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات را بی اثر دانست و اظهار داشت: ملت ایران با هوشیاری و زیرکی و هم چنین اتحاد و انسجام خود به ویژه در مواقع مهم و حساس به دشمنان نشان دادند که تبلیغات شوم و خبیثانه آنها نتوانست اثری در حضور مردم در پای صندوق های رای داشته باشد.
خطیب نماز جمعه اشکذر به پیام مقام معظم رهبری بعد از برگزاری انتخابات اشاره و گفت: معظم له در این پیام به دولتمردان توصیه هایی داشتند که مهم ترین آن رسیدگی به وضعیت اقتصادی مردم بود و ما هم در اینجا از دولت منتخب مردم درخواست داریم تا به این مقوله توجه بیشتری داشته باشند.
حجت الاسلام طالبیان خطاب به منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا ،عمل به انجام مسئولیت محوله و توجه به خواسته های به حق مردم را خواستار و تصریح کرد: اعضای جدید شوراهای اسلامی شهر و روستا باید از اعتماد مردم در راستای رفع مسائل و مشکلات آنها اقدام نمایند.
امام جمعه اشکذر با محکوم کردن حمله مزدوران رژیم آل خلیفه به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم از علمای بزرگ و رهبر انقلاب بحرین که منجر به شهادت تعدادی از مردم شد گفت: تمام تلاش دشمنان در این راستا است تا نور خدا و ولایت اهل بیت را خاموش کنند ولی این را باید بدانند که مکر و حیله آنها به ثمر نخواهد رسید و این مسلمانان هستند که بر کفر و نفاق پیروز خواهند شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IUnSX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124