اشکذر خبر


مشترکان مخابرات با کد دستوری #۲۰۲۰* از خدمات غیر حضوری شرکت بهره‌مند شوند

شناسه خبر : 106958 | تاریخ انتشار : : ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳ | ارسال توسط :

مدیر تجاری مخابرات منطقه یزد کد دستوری #۲۰۲۰* را از خدمات غیر حضوری شرکت مخابرات اعلام کرد و گفت: مشترکان این مخابرات این منطقه می توانند با کد یاد شده از خدمات غیرحضوری مخابرات بهره‌مند شوند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حاتمی زاده مدیر تجاری مخابرات منطقه یزد، کد دستوری #۲۰۲۰* را از خدمات غیر حضوری شرکت مخابرات اعلام کرد و گفت: مشترکان این مخابرات این منطقه می توانند با کد یاد شده از خدمات غیرحضوری مخابرات بهره‌مند شوند.

حاتمی زاده با اشاره به تعداد و تنوعِ درگاه‌های غیرحضوری شرکت مخابرات ایران و فعال بودن آنها در منطقه یزد، کد دستوری #۲۰۲۰* را از دیگر سامانه‌های خدمات غیرحضوری برشمرد و اظهار کرد: از طریق این سامانه مشترکان تلفن همراه می توانند از خدمات تلفن ثابت بهره مند شوند.

وی ضمن معرفی سامانه غیرحضوری #۲۰۲۰* افزود: مشتریان برای دریافت اطلاعات در خصوص کلیه خدمات غیرحضوری تلفن ثابت و همگانی، پیگیری امور اینترنت ADSL مخابرات، پرداخت آنلاین قبض تلفن ثابت در صورت قطع بودن، اعلام شماره موبایل جهت ارسال پیامک صورتحساب و شرکت در جشنواره‌های شرکت مخابرات ایران از خدمات این کد دستوری است.

این مقام مسئول ابراز داشت: مخابرات منطقه یزد بر اساس رسالت خود در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی با رصد و کنترل سامانه‌های غیرحضوری مخابرات و رفع اشکالات فنیِ احتمالی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تلاش دارد سامانه‌های مخابرات به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین در اختیار مشتریان باشد تا شرایط کاهش ترددهای غیر ضروری را جهت جلوگیری و انتشار ویروس کوید۱۹ فراهم نماید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9RUwh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *