اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسائل و مشکلات حوزه گردشگری و میراث فرهنگی شهر خضر آباد بررسی شد

شناسه خبر : 48591 | تاریخ انتشار : : 20 دی 1394 - 15:26 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اشکذر، جلسه‌ای با حضور مسئول این نمایندگی، بخشدار، شهردار، شورای شهر خضرآباد و مسئول یگان حفاظت میراث فرهنگی یزد در خصوص مسائل مرتبط با حوزه گردشگری در دفتر بخشدار شهر خضرآباد برگزار شد.   سید محمدجعفر میرجلیلی مسئول نمایندگی […]

IMG_4227

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اشکذر، جلسه‌ای با حضور مسئول این نمایندگی، بخشدار، شهردار، شورای شهر خضرآباد و مسئول یگان حفاظت میراث فرهنگی یزد در خصوص مسائل مرتبط با حوزه گردشگری در دفتر بخشدار شهر خضرآباد برگزار شد.

 

سید محمدجعفر میرجلیلی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اشکذر با اعلام این خبر افزود:: از نتایج و مصوبات این جلسه می‌توان به پیگیری مرمت حمام خضرآباد، صدور مجوزهای ساخت‌وساز با هماهنگی میراث فرهنگی در بافت تاریخی خضرآباد، پیگیری مرمت قلعه خضرآباد با همکاری شهرداری و شورای شهر و ایجاد پایاب قنات زنده خضرآباد با مشارکت شورا اشاره نمود.

 

لازم به ذکر است شهر خضرآباد از شهرهای ییلاقی واقع در شهرستان اشکذر است که از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی این شهر می‌توان به امامزاده سید کافی، قلعه، حمام، مسجد جامع، بافت تاریخی و قنات اشاره کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GnERT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124