اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسئولان نباید به دولت های غربی برای برون رفت از مشکلات چشم امید ببندند

شناسه خبر : 51901 | تاریخ انتشار : : 27 فروردین 1395 - 15:06 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر امام جمعه اشکذر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با تبریک ولایت حضرت جوادالائمه (ع) و حضرت علی اصغر (ع) بر پایبندی به راه معصومین و حرکت در راه ایشان تاکید کرد. ” حجت الاسلام و المسلمین طلبیان” در ادامه ضمن تبریک به مناسبت 13 رجب سالروز ولادت امیرالومنین حضرت علی (ع) به ایام […]

به گزارش اشکذر خبر امام جمعه اشکذر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با تبریک ولایت حضرت جوادالائمه (ع) و حضرت علی اصغر (ع) بر پایبندی به راه معصومین و حرکت در راه ایشان تاکید کرد.

” حجت الاسلام و المسلمین طلبیان” در ادامه ضمن تبریک به مناسبت 13 رجب سالروز ولادت امیرالومنین حضرت علی (ع) به ایام بیض اشاره کرد و افزود: در شهرستان اشکذر نیز همچون تمام نقاط کشور مراسم معنوی اعتکاف تشکیل می‌شود که شایسته است مؤمنانی که توان شرکت در این مراسم دارند دعا گوی کسانی که از این مراسم جا ماندند باشند.

طالبیان به سخنان اخیر مقام معظم رهبری اشاره داشت گفت: اقتصاد مقاومتی در مقابل اقتصاد ریاضتی قرار دارد و نباید اقتصاد مقاومتی را همان اقتصاد ریاضتی دانست.

وی به اصول اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: دولت باید تلاش خود را برای وابسته نبودن کشور به نفت را انجام دهد و شرکت‌هایی که وجود دارد را از دولتی بودن در بیاورد.

طالبیان اصلاح الگوی مصرف را راه دیگری برای اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی و استفاده مردم از کالاهای تولید داخل راه‌های دیگری برای اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه اشکذر ادامه داد: متأسفانه هر روز شاهد تعطیلی کارخانه‌ها هستیم و دولت باید تلاش خود را برای باز شدن راه صادرات کالاهای کشور باز کند.
وی افزود: نباید مسئولان به دولت‌های غربی برای برون رفت از مشکلات چشم امید ببندند و از آنها درخواست کمک داشته باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/HLXlc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124