اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مسئله مسکن ملی جوانان اشکذر هم سیاسی است؟

شناسه خبر : 94238 | تاریخ انتشار : : 30 شهریور 1399 - 10:21 | ارسال توسط :

اشکذر خبر؛ علی مشیری نیا؛ ۱۸ ماه است که جانمائی و تعیین زمین برای مسکن ۴۸ واحدی در کش و قوس های اداری معطل مانده است. این در حالی است که این واحدها مربوط به ایثارگران، خانواده شهدا، خانواده های دو معلولی و نیز ۱۸ واحد مربوط به مالکین مسکن مهر اشکذر است. برغم معطلی […]

اشکذر خبر؛ علی مشیری نیا؛ ۱۸ ماه است که جانمائی و تعیین زمین برای مسکن ۴۸ واحدی در کش و قوس های اداری معطل مانده است. این در حالی است که این واحدها مربوط به ایثارگران، خانواده شهدا، خانواده های دو معلولی و نیز ۱۸ واحد مربوط به مالکین مسکن مهر اشکذر است.

برغم معطلی این مهم که البته جای سوال و بسی گلایه دارد و در ادامه به آن پرداخته میشود؛ اما جانمائی زمین طرح مسکن ملی نیز هنوز در هاله ابهام باقی مانده است و این در حالی است که نشانه هائی از بی میلی جناب مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز به چشم می آید. چرا که زمان ۱۸ ماه و برگزاری ۶ جلسه مشترک با مسئولین امر از جمله در حضور استاندار محترم زمان و فرصت قابل توجهی است؛ اما گویا انقدر این موضوع عظیم است که با تمام تلاش های صورت گرفته به سرمنزل مقصود نرسیده است.

اما دو سوال اساسی در اینجا مطرح میگردد: 

اول اینکه دلیل اینهمه معطلی چیست؟ آیا مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد قرار است زمین این طرح را از محل اموال و املاک شخصی خود تامین کنند؟ یا خیر؛ قرار است این مهم از محل زمین های دولت و مربوط به آن اداره قوی شوکت تامین گردد؟؟!!

و دوم اینکه؛ آیا این موضوع سیاسی است؟ اگر این مسئله نیز سیاسی باشد؛ که نیست؛ مسئولین محترم بدانند که شهروندان شهرستان اشکذر از اینکه مسئولین استانی و شهرستانی طی سال های اخیر؛ تمام مسائل، مشکلات و حتی کم کاری های خود را به گردن اختلافات محله‌ای انداخته‌اند و این اختلافات را دست آویزی برای توجیه کم کاری‌های خود قرار داده اند؛ ناراحت و آزرده خاطر هستند و البته جهت استحضار عرض میشود که این اختلافات و در پناه پیگیری های استاندار محترم و نیز طی مصوبه دولت محترم تدبیر و امید مرتفع شده است. پس بهتر اینکه تا بهانه جدیدی رخ عیان ننموده است؛ جانمائی و زمین مربوط به این دو طرح را مشخص و تکلیف مردمی که هیچ سرمایه‌ای جز اعتماد به نظام و انقلاب و آرمان‌های خمینی عزیز ندارند را مشخص نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0S1qN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec