اشکذر خبر

مردم شهرستان اشکذر از حضور سگ های ولگرد درمحیط زندگیشان ناراضی هستند

شناسه خبر : 74629 | تاریخ انتشار : : 28 تیر 1397 - 10:51 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذرخبر،در جلسه شورای سلامت شهرستان اشکذر، نماینده شهرداری اشکذر  وجود سگ‌های ولگرد در نزدیکی شهروندان را یک نارضایتی عمومی توصیف کرد و افزود: از شروع سال تا تاریخ یست‌وپنج تیرماه امسال 229 قلاده سگ ولگرد اتلاف گردیده و در حدود 60قلاده سگ زنده به کمپ سگ‌های زنده تحویل داده‌شده‌اند. در ادامه جلسه […]

به گزارش خبرنگار اشکذرخبر،در جلسه شورای سلامت شهرستان اشکذر، نماینده شهرداری اشکذر  وجود سگ‌های ولگرد در نزدیکی شهروندان را یک نارضایتی عمومی توصیف کرد و افزود: از شروع سال تا تاریخ یست‌وپنج تیرماه امسال 229 قلاده سگ ولگرد اتلاف گردیده و در حدود 60قلاده سگ زنده به کمپ سگ‌های زنده تحویل داده‌شده‌اند.

در ادامه جلسه رئیس اداره دامپزشکی دکتر قارایی در خصوص مبحث مطرح‌ شده در مورد سگ‌های ولگرد گفت: اگر فردی دچار گاز گرفتگی این سگ ها قرار بگیرد و برای واکسیناسین خود سریعا به مراکز بهداشت مراجعه نکند قطعا این گازکگرفتگی موجب مرگ وی میشود.

شی بانی معاون فرماندار افزود: اداره دامپزشکی یک دستورالعمل کنترل سگ‌های ولگرد داردکه در تمام شهرستان‌ها اجراشده  و بیشترین عامل گزش در بین حیوانات مربوط به سگ‌های ولگرد می‌باشد که مردم شهرستان هم از حضور این حیوانات ولگرد در محیط زندگی‌شان ناراضی هستند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZSY8E

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *