اشکذر خبر

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرماندار اشکذر

مراسم رونمایی از رمان غریبه اثر هما کرمی مجومرد برگزار شد

شناسه خبر : 102637 | تاریخ انتشار : : ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۹:۲۱ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر همت و تلاش نویسنده مجومردی رمان‌های “غریبه” و “روزهای تلخ” را با وجود معلولیت جسمی حرکتی قابل تحسین و تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: توسعه پایدار نیازمند توسعه فرهنگی است و در شهرستان اشکذر و شهر مجومرد، درخصوص ایجاد و گسترش فضاهای تخصصی و زیرساخت‌های فرهنگی گام‌های بسیارخوبی برداشته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر؛ با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، مجید جوادیان‌زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان اشکذر و شهر مجومرد در سالن مرکز بهداشت و درمان، طی مراسمی از رمان غریبه اثر هما کرمی مجومرد رونمایی شد.

هادی هادی‌نسب در این مراسم با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، همت و تلاش هما کرمی، نویسنده مجومردی رمان غریبه را با وجود معلولیت جسمی حرکتی قابل تحسین و تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: توسعه پایدار نیازمند توسعه فرهنگی است و در شهرستان اشکذر و شهر مجومرد، درخصوص ایجاد و گسترش فضاهای تخصصی و زیرساخت‌های فرهنگی گام‌های بسیارخوبی برداشته شده است.

وی در ادامه از مسئولان و مدیران ادارات و نهادهایی که از این نویسنده مجومردی در نگارش و چاپ کتاب‌های اول و دوم همراهی و حمایت کرده‎‌اند؛ قدردانی کرد.

اهمیت رمان‌نویسی با رویکرد بومی‌نگری 

جوادیان زاده در این مراسم با بیان اینکه رمان نویسی با رویکرد بومی‌نگری از اهمیت مضاعفی برخوردار است؛ افزود: از کتاب‌هایی که با محتوا، واقعیات، شخصیت‌ها و آداب و رسوم یزدی نوشته می‌شوند؛ بصورت کامل حمایت خواهیم کرد.

گفتنی است چندی پیش نیز از اولین کتاب رمان هما کرمی مجومرد با عنوان “روزهای تلخ” رونمایی شد و رمان “غریبه” دومین اثر چاپ شده این نویسنده است؛ هما کرمی همچنین در حال نگارش رمان دیگری با عنوان “خان‌زاده” است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZWRQM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *