• کد خبر: 86100
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 25 آبان 1398 - 12:40
  همزمان با روز جهانی الکترونیک هواپیمایی برگزار شد
  مراسم تقدير از کارکنان اداره مهندسي الکترونيک هواپيمايي همزمان با روز جهاني الکنرونيک هواپيمايي در فرودگاه بين المللي يزد برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان یزد؛ در این مراسم عباس محمدی مدیر کل فرودگاه‌های استان ضمن قدردانی از زحمات بی‌دریغ متخصصین الکترونیک هواپیمایی فرودگاه بین المللی یزد گفت:  شما با توکل به خدای متعال و تکیه بر تخصص و دانش خود توانسته‌اید بخوبی تمامی سرویس‌های هوانوردی را ارایه و تامین کنید و وظیفه شناسی و تعهد شما ستودنی است و عملکردتان چشمگیر و قابل تحسین است.

  وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران گفت: در شرایط تحریم با تلاش روز افزون و مضاعف شما نیروهای متخصص در تمام حوزه‌های هوانوردی ،صنعت حمل و نقل هوایی توانسته است پویا و عملیاتی نگه داشته شود.

  در ادامه این مراسم محمد مهدی فلاح تفتی رئیس اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاه بین‌المللی یزد طی سخنانی ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاه‌های استان و میهمانان حاضر در جلسه، گزارشی از عملکرد اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاه‌های استان یزد ارائه کرد.

  خاطر نشان میگردد؛ این مراسم با اهدای لوح تقدیر و تجلیل از متخصصین الکترونیک هواپیمایی فرودگاه بین المللی یزد پایان یافت.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1nJfv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *