اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مراسم اعتکاف رجبیه در اشکذر برگزار نمی شود

شناسه خبر : 89772 | تاریخ انتشار : : 11 اسفند 1398 - 18:03 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام سعید ذاکری‌نیا رئیس ستاد اعتکاف شهرستان اشکذر از تعطیلی مراسم اعتکاف در سطح شهرستان اشکذر خبر داد. ذاکری‌نیا با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شهروندان شهرستان اشکذر گفت: با توجه به سرعت انتفال ویروس کرونا و همچنین اهمیت و تقدم مبحث پیشگیری بر درمان تصمیم گرفته […]

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام سعید ذاکری‌نیا رئیس ستاد اعتکاف شهرستان اشکذر از تعطیلی مراسم اعتکاف در سطح شهرستان اشکذر خبر داد.

ذاکری‌نیا با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شهروندان شهرستان اشکذر گفت: با توجه به سرعت انتفال ویروس کرونا و همچنین اهمیت و تقدم مبحث پیشگیری بر درمان تصمیم گرفته شد تا مراسم اعتکاف امسال در شهرستان اشکذر برگزار نشود.

وی در ادامه به مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان اشکذر اشاره کرد و گفت: بنابر مصوبات این ستاد مبنی بر ممنوعیت برگزاری کلیه مراسم عروسی، جشن تولد، ترحیم و غیره در باغ تالارها، تالارهای پذیرائی و مانند آنها؛ برگزاری اعتکاف در مساجد را نیز مشمول این مصوبه میباشد.

خاطر نشان میگردد؛ هر ساله با حلول ماه رحب و هم زمان با ایام اعتکاف؛ مراسم اعتکاف در ۱۴ مسجد در سطح شهرستان اشکذر و با استقبال خواهران و برادران مومن برگزار میشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6HN7I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec