رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اشکذر در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر مراحل ثبت نام در سامانه طرح مسکن را تشریح کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ به دنبال اعلام هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر مبنی بر ثبت نام جاماندگان طرح مسکن ملی و مخابره آن از سوی پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر مخاطبین این پایگاه اطلاع رسانی سوالات متعددی راجع به زمان و نیز نحوه ثبت نام در این طرح ملی مطرح نمودند‌.

در همین راستا فرساد غفوری مسئول اداره راه و شهرسازی شهرستان اشکذر طی گفتگوی اختصاصی با اشکذر خبر اعلام کرد: جاماندگان از طرح مسکن ملی می‌توانند با مراجعه به سایت http://saman.mrud.ir با ارائه اطلاعات مختصری از جمله ورود کد ملی و نیز شماره تلفن همراه خود؛ از وضعیت خود در رابطه با ثبت نام و یا عدم ثبت نام خود در دوره‌های قبل مطلع شوند.

غفوری در همین رابطه بیان داشت: در این دوره از اجرای طرح جهش مسکن تلاش شده است تا در افزایش تسهیلات پیشنهادی ۵۰ درصد هزینه‌های ساخت‌وساز تامین شود که این تسهیلات در طی دوران ساخت به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی تقدیر و تشکر از سید عباس هاشمی و سایر شهروندان در رابطه با ثبت نام از شهروندانی که از طرح مسکن ملی جا مانده بودند؛ تاکید کرد: افرادی که سال گذشته توسط سید عباس هاشمی ثبت نام شده‌اند نیز مجددا وارد سامانه طرح مسکن ملی شوند و اقدام به ثبت نام مجدد کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kfefK