اشکذر خبر

معرفی مدیر عامل جدید شرکت فولاد آلیاژی/ مدیر عامل پیشین، عضو هیات مدیره شد

شناسه خبر : 69908 | تاریخ انتشار : : 13 دی 1396 - 19:36 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران در ابتدای جلسه یداله طاهرنژاد، رئیس هیات مدیره این شرکت حرکت روبه جلو برای پشت سر گذاشتن شرایط فعلی و رسیدن به شرایط مطلوب ومتناسب با ظرفیت های موجود شرکت را بسیار حائز اهمیت دانست. مهندس طاهرنژاد شرکت فولادآلیاژی ایران را جزء […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران در ابتدای جلسه یداله طاهرنژاد، رئیس هیات مدیره این شرکت حرکت روبه جلو برای پشت سر گذاشتن شرایط فعلی و رسیدن به شرایط مطلوب ومتناسب با ظرفیت های موجود شرکت را بسیار حائز اهمیت دانست.

مهندس طاهرنژاد شرکت فولادآلیاژی ایران را جزء بنگاه های کم مسئله کشور خواند و گفت: افتخار ما این است که این شرکت سودآور، جوان و دارای برندی ممتاز است و از همه مهم تر نیروی انسانی جوان، خلاق ، سالم و متعصب در آن در حال فعالیت هستند که با داشتن این قابلیت ها ان شاالله شرایط بسیار مناسب و مطلوبی را برای این شرکت در آینده خواهیم دید.

در ادامه جلسه ابراهیم قدیریان، مدیر عامل پیشین  و عضو هیات مدیره فعلی شرکت اجرای تفکر سیستمی و استراتژیک در سازمان را جزء برنامه های خود، در طول دوران خدمت در شرکت دانست و گفت: تمام تلاش من این بوده تا بتوانم این موضوع را در شرکت رواج دهم چرا که تفکر سیستمی،  تفکر استراتژیک و توجه به نیروی انسانی خود جزء سه عنصر اصلی برای رسیدن به توسعه یافتگی تلقی میگردد و از اهمیت بسزایی برخوردار است.

قدیریان شرکت فولاد آلیاژی ایران را یک مغز افزار بسیار قوی عنوان نمود و گفت: تمام مسئولین و کارکنان این شرکت باید حداکثر توان خود را به کار گیرند تا بتوانند محکم تر از گذشته در عرصه ملی خود نمایی نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9Kd0h

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *