اشکذر خبر

اختصاص یک سالن ورزشی ویژه بانوان در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 66020 | تاریخ انتشار : : ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، درنشستی که با حضور امام جمعه اشکذر و مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد، مسئولین به بیان مشکلات و کمبودهای فضاهای ورزشی این شهرستان پرداختند و خواستاررفع ان شدند. مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در این نشست از اختصاص یافتن یک سالن ورزشی ویژه بانوان […]

به گزارش اشکذر خبر، درنشستی که با حضور امام جمعه اشکذر و مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد، مسئولین به بیان مشکلات و کمبودهای فضاهای ورزشی این شهرستان پرداختند و خواستاررفع ان شدند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در این نشست از اختصاص یافتن یک سالن ورزشی ویژه بانوان دراین شهرستان خبرداد و گفت: هزینه کردن در بخش ورزش سرمایه‌گذاری برای سلامت انسان‌هاست و هرچه ورزش‌های همگانی و استفاده از امکانات ورزشی بیشتر نهادینه گردد و هزینه شود این هزینه نوعی سرمایه‌گذاری است و درپیشگیری ازبیماری ها موثراست.

گفتنی است چند سالی است که با توجه به کمبود فضای مناسب ورزشی جوانان این شهرستان خواستار ایجاد یک مکان ورزشی مناسب در اشکذر میباشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IabLn

یک پاسخ به “اختصاص یک سالن ورزشی ویژه بانوان در شهرستان اشکذر”

  1. اشکذری گفت:

    خدمت شما عرض شود که چند سالن داریم که سانس بانوان همانند استخر کلانتریان برنامه ریزی بشه بودجه برای ساختن در نظر نگیرید که بودجه بیت المال حیف نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *