اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مديران ارشد استان به قابليت‌هاي شورا بها دهند

شناسه خبر : 28147 | تاریخ انتشار : : 08 اسفند 1392 - 19:08 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ايسنا، “احمد زارع پور اشكذري” در نشست شوراي اسلامي استان، ابراز اميدواري كرد: مديريت ارشد استان و ساير مسئولان، اعضاي شوراي اسلامي استان را به عنوان مشاور خود نگاه كنند تا با همراهي با همديگر شاهد رشد و تعالي استان يزد باشيم. وي اظهار كرد: براساس مصوبات جلسات […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ايسنا، “احمد زارع پور اشكذري” در نشست شوراي اسلامي استان، ابراز اميدواري كرد: مديريت ارشد استان و ساير مسئولان، اعضاي شوراي اسلامي استان را به عنوان مشاور خود نگاه كنند تا با همراهي با همديگر شاهد رشد و تعالي استان يزد باشيم.

وي اظهار كرد: براساس مصوبات جلسات قبل مقرر شد مشكلات آب و فاضلاب و آب‌رساني روستاها و شهرها در شوراي‌هاي شهرستان بررسي شود و در صورت لزوم مدير عامل سازمان آب و فاضلاب استان در شوراي استان براي حل مشكل پيش‌رو دعوت شود.

زارع‌پور همچنين با اشاره به مشكل موجود در مورد كمبود آب و نحوه بهره‌برداري از معادن در استان، گفت: مباحثي در زمينه راهكارهاي انتقال آب به استان يزد و نحوه تامين هزينه و همچنين بررسي كارشناسي در مورد ابعاد مختلف بهره‌برداري از معادن استان صورت گرفت كه پس از جمع‌بندي به مديريت ارشد استان واگذار مي‌شود.

“حسن اميرزاده” نايب رييس شوراي اسلامي استان نيز با اشاره به فرا رسيدن فصل بهار و تابستان و نياز مردم سخت‌كوش استان به آب مورد نياز، بر سرمايه‌گذاري و استفاده از منابع درآمدي استان در تسريع انتقال آب به استان يزد تاكيد كرد.

ارتقا جايگاه شوراي اسلامي استان، پوشش خبري مناسب از جلسات، تشكيل اتاق فكر شورا، احياي مقبره ابوالفضل رشيدالدين ميبدي، ايجاد ارزش افزوده براي سنگ‌هاي معدني، اجراي طرح گاز‌رساني به شهرستان بافق و رفع مشكل جاده و گازوئيل در اين شهرستان از جمله موضوعات مطرح شده در اين جلسه بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uv9YO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124