اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

محرم از نگاه عکاسان اشکذری در قاب سیمای یزد

شناسه خبر : 32692 | تاریخ انتشار : : 04 آبان 1393 - 8:13 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، کارگردان برنامه تلویزیون شبکه تابان در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، از اجرای ویژه برنامه “قاب سرخ” در ایام محرم با موضوع محرم از نگاه عکاسان یزدی خبر داد. “ابوترابی” کارگردان برنامه تلویزیون شبکه تابان با اعلام این خبر گفت: به منظور معرفی آییین ها و سبک های عزاداری نقاط مختلف دارالعباده یزد، ویژه […]

عکاسان اشکذری

به گزارش اشکذر نیوز، کارگردان برنامه تلویزیون شبکه تابان در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، از اجرای ویژه برنامه “قاب سرخ” در ایام محرم با موضوع محرم از نگاه عکاسان یزدی خبر داد.

“ابوترابی” کارگردان برنامه تلویزیون شبکه تابان با اعلام این خبر گفت: به منظور معرفی آییین ها و سبک های عزاداری نقاط مختلف دارالعباده یزد، ویژه برنامه ای تحت عنوان “قاب سرخ” با موضوع محرم از نگاه عکاسان یزدی از اول محرم به روی آنتن می رود.

وی با اشاره به نمایش آثار دو تن از عکاسان به نام اشکذری در این برنامه گفت: آثار “مهدی دهقانی” و “سجاد دهقان” دو تن از هنرمندان مطرح استان یزد و کشور نیز در بین ده عکاس شرکت کننده در این برنامه به نمایش گذاشته می شود.

ویژه برنامه “قاب سرخ” همه روزه از اول تا دهم محرم از ساعت 8 الی 9 صبح از شبکه تابان پخش خواهد شد.

گفتنی است آثار “مهدی دهقانی” پیش از این به عنوان یکی از آثار برگزیده جشنواره بنیان شناسی کشور و جشنواره بسیج کشور انتخاب شده بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zuv2c

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec