اشکذر خبر

فرماندار اشکذر:

متقاضیان جامانده از طرح اقدام ملی مسکن اشکذر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند

شناسه خبر : 102067 | تاریخ انتشار : : 03 آبان 1400 - 23:22 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به فراهم شدن امکان مجدد ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن اشکذر از ۲۸ مهرماه از متقاضیان جامانده از این طرح خواست در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند تا ضمن ارزیابی لازم؛ در رابطه با زمین مورد نیاز تصمیم‌گیری شود.

به گزارش اشکذر خبر؛ محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در جریان بازدید از طرح اقدام ملی مسکن اشکذر که هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر وی را همراهی می کرد؛ با انتقاد از روند کند پیشرفت فیزیکی این پروژه، ضمن تذکر جدی به مجری و مدیر کارگاه طرح اقدام ملی مسکن اشکذر؛ بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه با سه شیفت کاری تأکید کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر نیز در جریان این بازدید با بیان اینکه  ۲۰۲ نفر از متقاضیان واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن شناخته شدند که ۸۳ نفر از آنان وجه موردنیاز اولیه را واریز کردند؛ خاطرنشان کرد: تسریع در عملیات اجرایی این پروژه برای جلب رضایت متقاضیان ضروری است.

هادی‌نسب در ادامه با اشاره به فراهم شدن امکان مجدد ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن اشکذر از ۲۸ مهرماه، از متقاضیان جامانده از این طرح خواست در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند تا ضمن ارزیابی لازم، باتوجه به میزان زمین مورد نیاز تصمیم‌گیری شود.

گفتنی است؛ با وجود پیگیری‌های متعدد؛ روند کند اجرای طرح اقدام ملی مسکن اشکذر همچنان ادامه دارد و این موضوع مورد انتقاد متقاضیان و برخی از مسئولان شهرستان اشکذر قرار گرفته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xM06Z

یک پاسخ به “متقاضیان جامانده از طرح اقدام ملی مسکن اشکذر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند”

  1. امیرحسین زارع اشکذری گفت:

    بنده متوجه منظورتان از بابت دیدگاه نشدم
    اما امیدوارم این طرحها برای پیشبرد خانه دار شدن جوانان باشد که حداقل سرپناهی جهت خانه دار شدن و ازدواج باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *