• کد خبر: 86745
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 9 آذر 1398 - 11:59
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مصلای بزرگ روستای هامانه با اشاره به طرح اصلاح قیمت بنزین و مشکلات بوجود آمده دیگر، گفت: در راستای افزایش قیمت بنزین متاسفانه هوشمندانه عمل نشد در حالی که باید این طرح در طول چند سال انجام می شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مصلای بزرگ روستای هامانه با اشاره به طرح اصلاح قیمت بنزین و مشکلات بوجود آمده دیگر، گفت: در راستای افزایش قیمت بنزین متاسفانه هوشمندانه عمل نشد در حالی که باید این طرح در طول چند سال انجام می شد.

  وی با بیان این که رهبر معظم انقلاب اسلامی با تدابیری خردمندانه فتنه را ناکام گذاشتند و ایشان ضربه ها را پذیرفتند، افزود: ایشان کشور ایران را از این فتنه طراحی شده نجات دادند و امروز باید ملت و مسئولین قدردان ولایت و رهبری باشیم و یادمان نرود دشمن با ایجاد ناامنی و آشوب به دنبال اهداف شوم و غلبه بر کشور و ملت است.

  حجت الاسلام غالبی به اهمیت بسیج اشاره کرد و تصریح کرد: بسیج ضمن اینکه در تمامی عرصه‌ها باید حضوری فعال داشته باشد،باید قدرت هرگونه ابتکار را از دشمنان و نفوذ آن‌ها در کشور را بگیرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pBKsa

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *