اشکذر خبر

فقط افرادی که برای آن‌ها کارت تردد صادرشده مجاز به حضور در ستاد انتخابات می‌باشند

شناسه خبر : 63992 | تاریخ انتشار : : 27 اردیبهشت 1396 - 20:47 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، سید علیرضا کمال‌الدینی بابیان اینکه همه تمهیدات لازم به‌منظور ایجاد و حفظ نظم و امنیت برای برگزاری مطلوب انتخابات در شهرستان اشکذر اتخاذشده است اظهار داشت: در همین راستا کارت تردد جهت ورود و خروج به ستاد انتخابات در 29 اردیبهشت‌ماه صادرشده است.  وی با اشاره به اینکه برقراری نظم […]

به گزارش اشکذر خبر ، سید علیرضا کمال‌الدینی بابیان اینکه همه تمهیدات لازم به‌منظور ایجاد و حفظ نظم و امنیت برای برگزاری مطلوب انتخابات در شهرستان اشکذر اتخاذشده است اظهار داشت: در همین راستا کارت تردد جهت ورود و خروج به ستاد انتخابات در 29 اردیبهشت‌ماه صادرشده است.

 وی با اشاره به اینکه برقراری نظم و امنیت مورد تأکید می‌باشد افزود: فقط افرادی که برای آن‌ها کارت تردد صادرشده است مجاز به حضور در ستاد انتخابات می‌باشند.

 مسئول کمیته امنیتی و استعلامات از دیگر اقدامات انجام‌شده در این کمیته را صدور حکم مأمورین عنوان کرد و تصریح نمود: حکم مأمورین محافظ شعب به‌منظور برقراری نظم و امنیت روز انتخابات به نحو مطلوب انجام‌شده است.

 وی با ابراز اینکه همکاری و حضور پرشور مردم درصحنه انتخابات همواره مانع توطئه دشمنان بوده است از شهروندان خواست تا یک‌بار دیگر با حضوری حداکثری حماسه‌ای دیگر را در جمعه پیشرو خلق نمایند.

منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MCZ0h

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *