اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

فضای مجازی کانون خانواده و حجاب دختران ایران را نشانه گرفته است

شناسه خبر : 49031 | تاریخ انتشار : : 03 بهمن 1394 - 8:02 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوزبه نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار با خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، با اشاره به اینکه خدمت در این راه و در آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) از باارزش‌ترین امور است، اظهار داشت: روحیه تاثیرپذیری که در مردم به ویژه در بین مردم استان یزد است، ظرفیت ویژه‌ای […]

آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان یزد

به گزارش اشکذرنیوزبه نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار با خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، با اشاره به اینکه خدمت در این راه و در آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) از باارزش‌ترین امور است، اظهار داشت: روحیه تاثیرپذیری که در مردم به ویژه در بین مردم استان یزد است، ظرفیت ویژه‌ای برای بیان نکات دینی به آنها است.

وی افزود: مردم ارادت خاصی به خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) دارند و شما می‌توانید از این ظرفیت برای بیان نکات اخلاقی و نکاتی که برای جامعه ضروری است، استفاده کنید.

امام جمعه یزد ادامه داد: به ویژه در زمینه مسئله حجاب و برقراری ارتباط با ائمه(ع) و خداوند کریم، بسیار ضروری است که به صورت ویژه صحبت شود چرا که در این دوران ماهواره‌ها و فضاهای مجازی، روح این بچه‌های ما را اذیت می‌کنند و گاهی ناخواسته گرفتار این قضایا می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به دسیسه‌های دشمن که به وسیله ماهواره و فضای مجازی در حال انجام بین جوانان و نوجوانان است، گفت: ماهواره‌ها و فضاهای مجازی کانون گرم خانواده و حجاب جوانان را نشانه گرفته‌اند.

ناصری خاطرنشان کرد: برای هوشیار کردن جوانان و ممانعت از افتادن در دام دسیسه‌های دشمنان انقلاب، نیازمند ایجاد زمینه‌های لازم برای پذیرش راه درست توسط جوانان و نوجوانان است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rEuTH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124