اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

فرماندار شهرستان اشکذر پیام تسلیت صادر کرد

شناسه خبر : 90701 | تاریخ انتشار : : 18 فروردین 1399 - 16:07 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر درپی درگذشت مرحوم حاج علی مختاری پدر شهید والامقام ابوالقاسم مختاری؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر پیام تسلیت صادر کرد. فرماندار شهرستان اشکذر در پیام خودآورده است: نسل پدران و مادران بزرگوارشهدا  نسلی هستند که در غربت بی کسی و فراق فرزندانشان آهسته آهسته و بی سر و صدا از بین […]

به گزارش اشکذر خبر درپی درگذشت مرحوم حاج علی مختاری پدر شهید والامقام ابوالقاسم مختاری؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر پیام تسلیت صادر کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر در پیام خودآورده است:

نسل پدران و مادران بزرگوارشهدا  نسلی هستند که در غربت بی کسی و فراق فرزندانشان آهسته آهسته و بی سر و صدا از بین ما می روند.

خبر درگذشت پدر بزرگوار شهید والامقام ابوالقاسم مختاری، پدری که خالصانه و برای رضایت حضرت حق، عزیزترین سرمایه ی خویش را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا نمود تا حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی مان باشد موجب تاثر و تامل خاطر شد.

مرحوم حاج علی مختاری در سن ۹۳ سالگی ۳۲ سال پس از دوری از فرزند در سالروز شهادت فرزندش، به دیار حق رهسپار شد و به فرزند شهیدش پیوست.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده این مرحوم تسلیت عرض نموده و برای وی رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزند شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/D9k9H

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec