• کد خبر: 91029
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 - 00:11
  هم زمان با فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  فرماندار شهرستان اشکذر: اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عالی مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سرباز دلاور اسلام؛ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی؛ سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه پاسداران جان برکف و خانواده‌های معززشان تبریک عرض می نمایم.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هم زمان با فرارسیدن دوم اردیبهشت‌ماه سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر پیام تبریک صادر کرد.

  هادی‌نسب طی این پیام سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را به همه سبزپوشان پرافتخار و حماسه ساز سپاه پاسداران تبریک گفت.

  وی در پیام خود آورده است:

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سایه اتخاذ تدابیر حکیمانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت تا بتواند فلسفه وجودی خود را در صیانت از دستاوردها، آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی ایران معنا و تفسیر کند.

  جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت‌های بی شمار جان بر کفان این نهاد انقلابی در طول هشت سال دفاع مقدس و دیگر عرصه‌ها بر کسی پوشیده نیست و امروزه کارنامه پر افتخار سپاه در عرصه‏‌های مختلف، امیدهای فراوانی را بر مسؤلان نظام و همه دوستداران انقلاب ایجاد کرده، سپاهی که از خود مردم است و ضرورت حضورش در همه صحنه ها غیر قابل انکار است.

  اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عالی مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سرباز دلاور اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه پاسداران جان برکف و خانواده‌های معززشان تبریک عرض می نمایم.

  امید است در سایه رهنمودهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا، این نیروی مکتبی و مردمی بیش از پیش در راستای تحقق رسالت‌های خویش موفق باشند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1X6hv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *