اشکذر خبر


فرماندار اشکذر از آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم ۵ کیلومتر ابتدایی جاده یزد – طبس خبر داد

شناسه خبر : 102647 | تاریخ انتشار : : ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶ | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر از آغاز عملیات اجرایی باند دوم ۵ کیلومتر ابتدایی جاده یزد – طبس خبر داد و با تأکید بر ضرورت تسریع در رفع موانع و مشکلات این پروژه ملی که باعث کندی کار پیمانکار می‌شود؛ از مدیران مربوطه خواست تلاش خود را مضاعف کند تا هرچه سریعتر این پروژه به بهره‌برداری برسد و مردم با امنیت بیشتر از این جاده تردد کنند.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی نشستی به ریاست هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور جمعی از مسئولان و مدیران ادارات استانی و شهرستانی مرتبط پیرامون موانع و مشکلات پیش روی عملیات اجرایی احداث باند دوم ۵ کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

هادی‌نسب در این نشست از آغاز عملیات اجرایی باند دوم ۵ کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس خبر داد و گفت: در حال حاضر بهره‌برداری کامل از کمربندی پل الغدیر- جاده طبس مستلزم دوبانده شدن ۵ کیلومتر ابتدایی جاده یزد- طبس و افزایش سطح ایمنی این جاده است.

وی با تأکید بر ضرورت تسریع در رفع موانع و مشکلات این پروژه که باعث کندی کار پیمانکار می‌شود؛ از مدیران مربوطه خواست تلاش خود را مضاعف کند تا هرچه سریعتر این پروژه به بهره‌برداری برسد و مردم با امنیت بیشتر از این جاده تردد کنند.

فرماندار اشکذر ادامه داد: امیدواریم با تکمیل این پروژه در سال ۱۴۰۰ شاهد انتقال بار ترافیکی کامیون‌‌ها به جاده کمربندی باشیم و برخی از مشکلات و مسائل جاده ترانزیتی جنوب – شمال در محدود شهرستان اشکذر نیز مرتفع گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/a3W8I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *