اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

عکاس اشکذری با فروش اثر هنری خود به سرطان نه گفت

شناسه خبر : 47419 | تاریخ انتشار : : 20 آذر 1394 - 21:36 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز طی مراسمی تابلو حسینیه سفید اشکذر اثر مهدی دهقانی اشکذری که سال پیش به عنوان یکی از آثار تقدیر شده در اولین سوگواره ملی عکس عاشورایی حسینیه ایران معرفی گردیده بود در بیمارستان سید رضا شاه ولی یزد با حضور ریس این بیمارستان، توسط زارع پور خیر اشکذری به مبلغ قابل […]

به گزارش اشکذر نیوز طی مراسمی تابلو حسینیه سفید اشکذر اثر مهدی دهقانی اشکذری که سال پیش به عنوان یکی از آثار تقدیر شده در اولین سوگواره ملی عکس عاشورایی حسینیه ایران معرفی گردیده بود در بیمارستان سید رضا شاه ولی یزد با حضور ریس این بیمارستان، توسط زارع پور خیر اشکذری به مبلغ قابل توجهی خریداری شد.

مهدی دهقانی صاحب اثر، در اقدامی خداپسندانه تمامی این مبلغ را در راستای حمایت از بیماران سرطانی به رئیس بیمارستان سید رضا شاه ولی یزد اهدا کرد.

رئیس بیمارستان سید رضا شاه ولی یزد عارفی ضمن قدر دانی از زارع پور و همه خیرینی که سعی در التیام درد بیماران را دارند به شرایط اقتصادی و هزینه‌های بالای بیماری‌های خاص به ویژه سرطان اشاره کرد و گفت: با وجود تحریم‌ها و شرایط نامساعد اقتصادی در سال‌های اخیر، لزوم حضور پر مهر خیرین در کنار خانواده بیماران بیش از پیش احساس می‌شود.

گفتنی است مهدی دهقانی سال گذشته نیز نمایشگاهی با عنوان”هستی و نیستی” در راستای حمایت از بیماران سرطانی در یزد برپا کرده بود که سود حاصل از آن را به موسسه محک هدیه کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از عکس‌های گرفته شده از این هنرمند خیر به وب‌سایت http://mahdidehghani.ir مراجعه کنند.

watermarked-01 watermarked-02 watermarked-05 watermarked-06 watermarked-07 watermarked-08 watermarked-09 watermarked-010

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yomWZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec