• کد خبر: 26123
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 آذر 1392 - 20:16
  هفته نهم ليگ استان:
  از هفته نهم مسابقات ليگ فوتبال استان فردا تيم شهرداري اشكذرازساعت 14 در ورزشگاه 22 بهمن اشكذر به مصاف تيم كشاورز اردكان خواهد رفت.

  به گزارش اشكذر نيوز تيم شهرداري در حالي فردا به مصاف تيم كشاورز اردكان  مي رود كه در دو بازي قبلي خود موفق شده 12 گل به ثمر برساند و در مقابل 3 گل دريافت كند.علاوه بر آن تيم شهرداري در هفته سوم كه مقابل شهرداري زارچ شكست خورده است ديگر متحمل شكست نشده است و در پنج بازي بعد خود سه برد پرگل و دو تساوي به دست آورده است.نكته جالب ديگر اين است كه گل خوردن تيم شهرداري در بازي هاي خانگي به بازي زارچ بر مي گردد.

  در مقابل تيم كشاورز اردكان تنها باخت خود را در هفته اول مقابل شهرداري زارچ تجربه كرده است و در ادامه مسابقات روند يك در ميان برد و مساوي داشته است و بازي فردا نوبت مساوي آنها است.نكته جالب در مورد كشاورز اردكان اين است كه آنها چه در گل زده و چه در گل خورده از ميان كل تيم ها در رده سوم هستند.در گل هاي زده تيم اول شهرداري اشكذر،دوم شهرداري زارچ و سوم كشاورز اردكان است و در گل هاي خورده اول تيم عمارت، دوم آريا و سوم كشاورز اردكان است.

  حال بايد ديد كه فردا ركورد كدام تيم شكست مي شود ركورد شكست ناپذيري شهرداري در بازي هاي خانگي  و يا ركورد كشاورز در روند يكي در ميان برد و مساوي!

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zM3h7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *