اشکذر خبر

سومین بازدید فرماندار اشکذر از اصحاب رسانه یزد

شناسه خبر : 30428 | تاریخ انتشار : : 13 مرداد 1393 - 20:02 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” در سومین بازدید از اصحاب رسانه استان با حضور در دفتر هفته نامه فرهنگی، اجتماعی ملک یزد ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران این نشریه قدیمی 64 ساله ، در جریان روند کار هفته نامه ملک قرار گرفت. فرماندار اشکذر هفته نامه ملک را یکی از نشریات باسابقه […]

فرماندار اشکذر

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” در سومین بازدید از اصحاب رسانه استان با حضور در دفتر هفته نامه فرهنگی، اجتماعی ملک یزد ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران این نشریه قدیمی 64 ساله ، در جریان روند کار هفته نامه ملک قرار گرفت.

فرماندار اشکذر هفته نامه ملک را یکی از نشریات باسابقه و بی حاشیه استان دانست و گفت: صداقت در خبر رسانی و محتوای غنی از خصوصیات مهم این هفته نامه می باشد.

این مقام مسئول کار روزنامه نگاری را یکی از مشاغل سخت توصیف کرد و گفت: علیرغم امکانات کم و نبود منابع مالی، عشق و علاقه به این کار خطیر فرهنگی باعث چاپ نشریات مختلف توسط علاقه مندان به این حرفه می شود.

مصاحبه با فرماندار شهرستان اشکذر از دیگر برنامه های این بازدید بود که  مشروح این گفتگو در روزهای آتی به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.

منبع: روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uOjmp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *