• کد خبر: 42385
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 13 مرداد 1394 - 22:56
  فرماندار اشکذر در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد:
  فرماندار اشکذر در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: سهم شهرستان اشکذر از اعتبارات استان 5.5 درصد است که امید است این میزان در سالجاری افزایش یابد.

  به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار اشکذر به همراه جمعی دیگر از مسئولین اشکذر با رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان یزد در محل این سازمان دیدار کردند.

  شاه حسینی سازمان مدیریت و برنامه ریزی را موتور محرکه استان توصیف کرد و گفت: سهم شهرستان اشکذر از اعتبارات استان 5.5 درصد است که امید است این میزان در سالجاری افزایش یابد.

  فرماندار اشکذر در ادامه به پروژه های بالای 70درصد ساخت اشاره کرد و افزود: این شهرستان 25 طرح با پیشرفت 70 درصد دارد.

  وی همچنین از سازمان مدیریت درخواست کرد تا بمنظور استفاده بهینه از منابع، طرح های ایجادی دستگاه ها با مشورت مسئولان شهرستان مورد نظر، در دستور قرار بگیرد.
  رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان یزد نیز در این دیدار با تاکید بر تسلط مسئولان شهرستان ها بر آیین نامه های ابلاغی و ظرفیت های بودجه سنواتی گفت: موارد مهم و ظرفیت های خوبی در آیین نامه ها و ظرفیت های بودجه قرار داد، که تسلط بر آنان به پیشبرد و توسعه شهرستان ها کمک می کند.
  حمید رضا نصیری زاده در ارتباط با قانون “استفاده متوازن از امکانات کشور برای ارتقای سطح مناطق کمتر توسعه یافته”، موضوع اصلاح ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه گفت: این شاخص ها در کل کشور یکسان است ولی بر اساس داده ها، سهم هر شهرستان از منابع مشخص می شود.
  وی افزود: دولت بر ارائه آمار صحیح و شفاف توسط دستگاه ها تاکید دارد چراکه در این صورت برنامه ها در مسیر صحیح پیش خواهد رفت.
  نصیری زاده در بخش دیگری از سخنان خود به اعتبار یک میلیاردی بخش پژوهش در سال 93 اشاره کرد و گفت: سازمان مدیریت از همایش هایی که منجر به ارائه راهکار برای حل مشکلات استان شود، حمایت می کند.
  وی به اعتبار هزار میلیاردی امسال کشور برای ماندگاری در روستاها پرداخت و افزود: هر دهستان مجاز است حداکثر سه طرح را در این خصوص معرفی نماید.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همچنین بر ارائه طرح هایی که قابلیت جذب اعتبارات ملی در بودجه 95 دارند، تاکید کرد.

  گفتنی است در این دیدار معاون فرماندار، بخشداران و شهرداران اشکذر و خضرآباد نیز حضور داشتند.

  منبع:خبرانلاین

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5ZTID

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  یک پاسخ به “سهم اشکذر از اعتبارات استان 5.5درصد است/ 25طرح با پیشرفت بالای 70درصد در شهرستان وجود دارد”

  1. عباس گفت:

   و از این 5/5 درصد 4/5 درخیابان امام اشکذر هزینه شده و 1/0 درصد به مابقی نقاط شهرستان میرسد البته اگر باز هم تمامیت خواهها اجازه بدهند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *