اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

سلامت و امنیت غذایی در گرو اقدام دستگاه های نظارتی در تنظیم بازار

شناسه خبر : 64122 | تاریخ انتشار : : 02 خرداد 1396 - 19:48 | ارسال توسط :

 به گزارش اشکذر  خبر ، علیرضا ابوالحسنی روز سه شنبه در نشست تنظیم بازار این شهرستان با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: باید با برنامه ریزی ، نظارت و بازرسی بر عرضه مواد غذایی آسایش مردم شهرستان را در این ماه فراهم نماییم . وی با بیان اینکه بهتر است تنظیم […]

 به گزارش اشکذر  خبر ، علیرضا ابوالحسنی روز سه شنبه در نشست تنظیم بازار این شهرستان با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: باید با برنامه ریزی ، نظارت و بازرسی بر عرضه مواد غذایی آسایش مردم شهرستان را در این ماه فراهم نماییم .

وی با بیان اینکه بهتر است تنظیم بازار توسط خود بازاریان و بخش خصوصی صورت پذیرد خاطر نشان کرد: بخش خصوصی و تولید کنندگان بهتر می توانند بر نحوه عرضه و توزیع کالا اثر بگذارند و تنظیم بازار با نظارت و بازرسی دولت می تواند توسط همین بخش انجام شود.

معاون فرماندار اشکذر تصریح نمود: تلاش . نظارت بر وضعیت بازار، به گونه ای صورت پذیرد که کالاهای مورد نیاز مردم به صورت آسان با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب در اختیار مردم قرار گیرد.

وی تاکید نمود: نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در ماه مبارک رمضان منجمله مراکز تهیه زولبیا  و بامیه باید به صورت جدی صورت گیرد.

در شهرستان اشکذر 6 شرکت تعاونی و فروشگاه های بزرگ جهت توزیع اقلام تنظیم بازارمستقر است.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MYUNq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124