• کد خبر: 90590
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 فروردین 1399 - 12:13
  فرماندار شهرستان اشکذر خبر داد
  فرماندار اشکذر: کارفرمایان و گلخانه داران موظف هستند؛ کارگران اتباع خارجی خود را به خانه های بهداشت و درمان مراکز روستایی شهرستان اشکذر اعزام نموده و نسبت به سلامتی آنها اطمینان حاصل نمایند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر با بیان اینکه بخشی از اتباع بیگانه در قالب کارگران شاغل درگلخانه ها و واحدهای صنعتی شهرستان اشکذر مشغول به فعالیت هستند؛ گفت: طبق تصمیمات اتخاذ شده مقرر گردید موضوع پایش سلامت اتباع خارجی این شهرستان با هدف ایجاد بانک اطلاعات دقیق در این حوزه با محوریت مرکز بهداشت و درمان و با همکاری ادارات جهاد کشاورزی، بخشداری مرکزی و خضرآباد و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حداکثر ظرف مدت یک هفته اجرایی گردد.

  وی در ادامه اظهار داشت: کارفرمایان و گلخانه داران موظف هستند؛ کارگران اتباع خارجی خود را به خانه های بهداشت و درمان مراکز روستایی شهرستان اشکذر در بخش مرکزی و خضرآباد اعزام نموده و نسبت به سلامت کارگران اتباع خارجی خود اطمینان حاصل نمایند.

  فرماندار اشکذر تاکید کرد: چنانچه عدم همکاری از سوی هر یک از کارفرمایان و گلخانه داران این شهرستان در راستای اجرای طرح غربالگری و پایش سلامت اتباع گزارش شود ضمن امتناع از صدور گواهی سلامت، محدودیت های شدیدی را در رابطه با خرید و فروش محصولات تولیدی آن واحدها اعمال خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gDWsw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *