• کد خبر: 21373
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 - 09:55
  فرماندار يزد:
  فرماندار یزد گفت: با توجه به اینکه بیشترین بافت جمعیتی استان یزد در مرکز استان و در یزد تجمیع شده لذا ستاد انتخابات یزد نیز کاملا زیر ذره بین است و فعالیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر نقاط استان دارد.

  به گزارش نسیم صادق ،به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عزیزا…سیفی فرماندار شهرستان یزد گفت: اولویت اول تمام فعالیت های اجرایی فرمانداری یزد ،انتخابات است و تمام کارها بر اساس قانون برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر انتخابات پیش رو در خردادماه ۹۲ اجرا می شود.

  عزیزا… سیفی افزود: تمام مسئولیت ها می گذرد و آنچه که می ماند انجام کار برای مردم است.

  وی ادامه داد: اگر در راستای رضایت خالق ، خدمت به مخلوق را مد نظر داشته باشیم قطعا عاقبت بخیر شده و ماندگار خواهیم بود.

  فرماندار یزد گفت: در انتخابات پیش رو تعداد یازده هزارو ۳۰۰ نفر در فعالیت اجرایی شرکت دارند و همین ساماندهی افراد نیز زمان زیادی را می گیرد.

  سیفی افزود:تمام اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اندیشیده شده و قطعا مردم نیز بار دیگر با حضور پرشور خود انتخابات حماسی را رقم خواهند زد.

  وی ادامه داد: در ستاد انتخابات شهرستان یزد روند ثبت نام با دقت لازم و نهایت سرعت انجام شد و حتی خبرنگارانی از رسانه های مختلف بصورت مستمر در این محل حضور داشتند و بصورت آنلاین و شفاف آمار را اعلام می نمودند.

  فرماندار یزد گفت: با توجه به اینکه بیشترین بافت جمعیتی استان یزد در مرکز استان و در یزد تجمیع شده لذا ستاد انتخابات یزد نیز کاملا زیر ذره بین است و فعالیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر نقاط استان دارد.

  سیفی اظهار داشت : در موقع ثبت نام ، معاونین استاندار و مسئولان اجرایی دائما از ستاد انتخابات شهرستان یزد بازدید داشتند وخوشبختانه تمام کارکنان فرمانداری یزد با کمترین توقع و بیشترین بازدهی انجام وظیفه می نمایند که قابل تقدیر است.

  در پایان این نشست از زحمات مصطفی سالاری که به عنوان سرپرست فرمانداری بهاباد منصوب شده است تجلیل و محمد یارمند به عنوان معاون مالی و اداری فرمانداری یزد معرفی شد.

  منبع: یزد رسا

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CITD8

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *